Збірна України втратила двох дзюдоїстів перед чемпіонатом Європи-2021. Оновлений склад

Збірна України втратила двох дзюдоїстів перед чемпіонатом Європи-2021. Оновлений склад

Збірна України втратила двох дзюдоїстів перед чемпіонатом Європи-2021. Оновлений склад IJF

До Лісабону не відправилися Георгій Зантарая та Кеджау Ньябалі.

Збірна України з дзюдо зазнала двох кадрових втрат перед чемпіонатом Європи. Про це повідомляє прес-служба організації.

На турнір до Лісабону не відправилися Георгій Зантарая та Кеджау Ньябалі. Зантарая зазнав травми гомілковостопного суглобу під час збору у Конча-Заспі. А Ньябалі не встиг відновитися після коронавірусної хвороби.

Обидва спортсмени були включені до заявки збірної України. Для Зантарії чемпіонат Європи повинен був стати першим турніром у 2021 році після Мастерсу у Досі, на якому він вилетів у першому раунді. А Ньябалі не змагався після поразки у першому раунді гран-прі Тель-Авіву.

Таким чином, на чемпіонаті Європи збірну України представлятимуть 11 дзюдоїстів. Серед них - лідерка української збірної Дар'я Білодід.

Оновлений склад збірної України на чемпіонат Європи з дзюдо

  • Жінки: Дарія Білодід (до 48 кг), Марія Скора (до 57 кг), Анастасія Антіпіна (до 63 кг), Єлизавета Литвиненко (до 70 кг), Анастасія Турчин (до 78 кг), Єлизавета Каланіна (понад 78 кг), Руслана Булавіна (понад 78 кг).
  • Чоловіки: Артем Лесюк (до 60 кг), Богдан Ядов (до 66 кг), Данило Гуцол (до 100 кг), Олександр Гордієнко (понад 100 кг).

Крім Зантараї та Ньябалі, раніше до складу збірної України не потрапили через травми Яків Хаммо та Артем Хомула (обидва - понад 100 кг).

Чемпіонат Європи-2021 пройде у Лісабоні з 16 по 18 квітня.

Що відомо

  • Георгій Зантарая на чемпіонатах Європи здобув чотири нагороди - три "золота" (в 2011, 2017 та 2019 роках) та "срібло" (в 2009-му).
  • На Євро з дзюдо у 2020 році збірна України здобула лише одну нагороду. Її Україні принесла Єлизавета Каланіна.
  • В 2021 році на великих турнірах Україна здобула три нагороди, дві з яких в активі Дар'ї Білодід. На Мастерсі в Досі Білодід стала третьою, а на гран-прі у Тель-Авіві здобула "срібло". Ще одна медаль на рахунку Якова Хаммо у Досі.
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт