IV книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі оголосив фокус-тему і готується до офлайну

IV книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі оголосив фокус-тему і готується до офлайну

IV книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі оголосив фокус-тему і готується до офлайну Зображення Eli Digital Creative з сайту Pixabay

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space відбудеться 3-5 вересня в Дніпрі. Цього року організатори планують усі заходи провести на відкритій локації – Фестивальному причалі, що на міській набережній. Про це стало відомо з сайту фестивалю.

"Торік ми були змушені змінити формат фестивалю, відмовитися від більшості заходів й провести фестиваль в онлайні. Цього ж року вирішили ризикнути – і плануємо офлайн-проведення!", – повідомляють організатори. Попри це, вони не виключають вирогідність проведення заходу і в гібридному, і навіть в онлайн-форматах.

Фокусною темою фестивалю Book Space стане "Нова близькість / New Intimacy", яка виникає на тлі масової ізоляції, закритих кордонів, втрат й тривожної невизначеності.

"Нова реальність, що спіткала людство понад рік тому, пробралася у майже всі аспекти нашого існування", – зазначено в пресрелізі, – "Водночас ці випробування сформували й нові форми людської близькості [...] Саме про ці нові форми, що граничать з інтимністю, ми й поговоримо цього року".

IV книжковий фестиваль Book Space у Дніпрі оголосив фокус-тему і готується до офлайну

Програма заходу буде сформована та оприлюднена згодом. Також буде представлена команда, яка цьогоріч організовує фестиваль.

Книжковий фестиваль Book Space – це найбільша книжкова подія сходу України, перший український книжковий фестиваль із постійним фокусом на інноваціях у книговиданні, що проходить у Дніпрі щороку, починаючи із 2018-го. Організатором події є муніципальна програма "Культурна столиця".

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше