Київ уперше за 4 роки прийматиме великий міжнародний турнір з Dota 2

Київ уперше за 4 роки прийматиме великий міжнародний турнір з Dota 2

ЗМІ
Київ уперше за 4 роки прийматиме великий міжнародний турнір з Dota 2 AIN

Турнір відбудеться в червні 2021-го.

Київ повинен стати господарем одного із найбільших міжнародних турнірів з Dota 2 - Dota Pro Circuit 2021. Про це повідомив директор з питань розвитку бізнеса Maincast Роман Дворнякін.

Турнір з Dota 2 відбудеться з 2 по 13 червня. Він стане другим "мейджором" з кіберспортивної дисципліни у 2021 році - перший турнір проходив у Сінгапурі з 27 березня по 4 квітня.

Уперше про можливе проведення турніру в Києві натякала кіберспортивна організація WePlay. Вона підготувала тізер, у якому були зображені історичні пам'ятки Києва та центр міста.

"Гадаю, можна вже сміливо говорити, що у Києві, якщо не відбудеться якогось пекла, буде мейджор. Всім всередині ком'юніті більш-менш очевидно, що мейджор у Києві буде, це можна вважати доконаним фактом", - повідомив Дворнякін.

Крім Дворнякіна, інформацію щодо проведення турніру в Києві підтвердив портал Cybersport. Чи відбудуться змагання з глядачами - невідомо, проте перший мейджор 2021 року у Сінгапурі відбувався за порожніх трибун.

Востаннє в Україні проходив мейджор з Dota 2 в квітні 2017 року. Тоді змагання приймав Національний палац мистецтв "Україна", а його переможцем стали чинні чемпіони The International - команда OG.

Що відомо

  • В квітні 2020-го Київ подав заявку на проведення найбільшого міжнародного турніру з кіберспорту - The International.
  • В січні 2020-го в Буковелі пройшов турнір з Dota 2, участь у якому взяли 8 команд.
  • Чемпіонами першого "мейджора" з Dota 2 в 2021 році стала китайська команда ONE Esports. Українська команда Natus Vincere на турнір не відправилася.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт