Художник 100 днів жив під замком і вів прямий ефір. За $5 млн він готовий не виходити ще 5 років

Художник 100 днів жив під замком і вів прямий ефір. За $5 млн він готовий не виходити ще 5 років

Художник 100 днів жив під замком і вів прямий ефір. За $5 млн він готовий не виходити ще 5 років

34-річний Тім Інзана з Лос-Анджелеса провів перші 100 днів 2021 року замкненим в сараї. Чоловік цілодобово і без вихідних транслював себе на Twitch. Тепер він хоче зробити подібний проєкт більш довгостроковим і монетизувати свою самоізоляцію – пише Insider.

За словами чоловіка, він готовий залишитися замкненим на 5 або 10 років. В цей час він хоче створювати твори мистецтва і продовжувати вести цілодобовий стрім. Його буде показувати спеціально створена для трансляції рама, яку покупець зможе повісити на стіну. "Художнім твором стане те, що я створюю художні твори", – пояснив чоловік.

Інзана розповів, що завжди цікавився можливостями формату прямих трансляцій. Детальніше про проєкт можна дізнатися на його сторінці – Stumblr.tv.

За $5 млн він залишиться в кімнаті на п'ять років – за цю ціну він пропонує купити 20 рам для перегляду стріму. За $10 млн він готовий провести в ізоляції десять років, однак ця пропозиція дійсна тільки для одного покупця.

Є й альтернативний варіант – якщо кількість підписників його каналу на Twitch досягне семи тисяч, він відмовиться від вищевказаних пропозицій. Тоді його стрім триватиме до п'яти років, але Інзана зупиниться, якщо кількість підписників опуститься нижче цього порогу. Підписка на канал платна і коштує $4,99 долара на місяць (140 гривень). На момент написання матеріалу він продав більше ніж 100 підписок.

Свої дні Інзана зазвичай проводить так: сидить за комп'ютером, вечеряє, медитує, танцює чи працює над художніми замовленнями – він створює об'єкти, нашаровуючи один на одного вирізані шматки з акрилу або алюмінію.

Художник додав, що своїм проєктом не хоче влаштовувати зі свого життя шоу. Перед тим, як почати його, він протягом місяців радився з сім'єю і друзями. Його наречена підтримала його, а коли він опинився під замком, вона приносила йому продукти та передавала їх через вікно.

"Чесно кажучи, я сам цілковито не знаю, що роблю. Є частини мене, які просто діють інтуїтивно та хочуть зробити світ кращим", – каже художник.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше