У Бразилії будують нову 43-метрову статую Ісуса Христа

У Бразилії будують нову 43-метрову статую Ісуса Христа

У Бразилії будують нову 43-метрову статую Ісуса Христа

У місті Енкантада на півдні Бразилії зводять 43-метрову скульптуру Ісуса Христа-Покровителя. Вона на 5 метрів вища за знамениту статую Христа-Спасителя, яка знаходиться в Ріо-де-Жанейро – повідомляє BBC.

Кілька тижнів тому, на початку квітня до конструкції приєднали голову і руки, розмах яких становить 36 метрів. Скульптура в Енкантаді стане третьою за висотою статуєю Ісуса у світі – на сьогодні її перевершують тільки пам'ятники в Індонезії (52,55 метра) і Польщі (52,5 метра).

На рівні грудей Христа, на висоті 40 метрів, планують встановити оглядовий майданчик, куди туристів буде доставляти ліфт. Орієнтовна вартість проєкту становить $350 тисяч (для порівняння: скляний міст в Києві біля Арки дружби народів обійшовся місту в $16 млн).

Спорудити нову величезну статую запропонував покійний мер міста Енкантади Адроальдо Конзатті, який в березні помер від коронавірусу. Його ідею продовжує син. Статую зводять за підтримки Асоціації друзів Христа, коштом пожертвувань приватних осіб і компаній. Об'єкт будують з 2019 року і планують завершити будівництво у 2021 році.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше