Індія схвалила використання третьої вакцини проти коронавірусу — російської Sputnik V

Індія схвалила використання третьої вакцини проти коронавірусу — російської Sputnik V

Індія схвалила використання третьої вакцини проти коронавірусу — російської Sputnik V
QHA.com

Індія схвалила використання третьої вакцини від COVID-19 — російської Sputnik V — на тлі другої хвилі пандемії у країні.

Як пише BBC, Sputnik V схвалили після того, як Індія обігнала Бразилію і стала країною з другим за величиною числом хворих у світі. Країна зараз має загальне число хворих у 13,5 мільйонів і поступається лише США, в яких зареєстровано понад 31 мільйон випадків. Бразилія з 13,4 мільйонами випадків захворювання зараз знаходиться на третьому місці.

Уряд Індії має намір вакцинувати 250 мільйонів "пріоритетних людей" до кінця липня. Але експерти кажуть, що вакцинація йде повільно, і, якщо вона не буде прискорнеа, мета може бути не досягнута.

Препарат Sputnik ще не схвалений Європейським агентством з лікарських засобів EMA. Цей процес починається після того, як Єврокомісія подасть запити до держав-членів ЄС щодо того, чи зацікавлені вони у відповідній вакцині. Від імені держав-членів ЄС наразі Єврокомісія уклала контракти з шістьма виробниками на поставку загалом 2,6 млрд. доз вакцин від світових виробників.

Нині Індія сама виробляє дві схвалені вакцини — Covishield і Covaxin.

Що відомо

  • 5 квітня в Індії була зареєстрована рекордна кількість інфікувань — 103 558 випадки COVID-19.
  • Федеральний уряд Німеччини заохочує проведення переговорів про закупівлю російської антикоронавірусної вакцини Sputnik-V для потреб Європейського союзу.
  • Інститут контролю за лікарськими засобами Словаччини заявив, що закуплена попереднім урядом країни російська вакцина Sputnik V відрізняється від схваленого варіанту препарату.
  • Угорщина стала першою країною-членом Європейського союзу, як сертифікувала російську вакцину проти COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок