Запорізькі волейболістки зустрілися із лучанками у матчах чемпіонату України

Волейболісти запорізької “Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ” 9 та 10 квітня провели домашні матчі “бронзової” серії плей-офф чемпіонату України проти луцької “Волині”.

Обидві команди суперниці були змушені грати без своїх лідерок. В “Орбіті-ЗНУ-ЗОДЮСШ” продовжує відновлюватись основна зв'язка Юлія Богмацер (89), у лучанок не брала участі у зустрічах Наталія Ксензук.

У першому поєдинку, котрий відбувся дев'ятого квітня у спорткомплексі “ЗНУ”, волинянки протягом усього матчу чинили опір господаркам, але у підсумку так і не зуміли виграти бодай партію — 3:0 на користь підлеглих Гарія Єґіазарова. Рахунки за партіями — 25:22, 25:22 та 25:20.

Запоріжці зустрілися із лучанами у матчах чемпіонату України з волейболу

"Команда “Орбіта” дуже цупко у захисті грає, підіймають м'ячі. З ними важко грати, тому що дівчата зіграні, пару років грають одним складом. А у нас перестановки — то та хвора, то інша. Перестановки кожні три місяці та мусимо комплектувати склад на майданчику. І через те нам дуже важко", — каже Сергій Федонюк, помічник головного тренера волейбольної команди "Волинь-Університет-ОДЮСШ" (Луцьк).

У другому матчі серії до трьох перемог гості ще більше загострили інтригу, коли після програного першого сету — 18:25 зрівняли рахунок за партіями 25:22. Проте, це був останній локальний успіх лучанок у грі, адже у наступних двох сетах запоріжанки зуміли довести свою перевагу — 25:18 та 25:20. Загальний результат гри — 3:1 на користь “Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ”. За словами головного тренера запоріжанок Гарія Єґіазарова, відсутність у грі Богмацер вдало компенсувала 18-тирічна Катерина Гужва.

"Дуже важлива перемога, все ж таки їхати на матчі-відповіді у Луцьк, маючи перевагу у серії 2:0 це додає впевненості, більше віри у загальну перемогу у серії. Команда Луцька непроста, ми приблизно рівні за майстерністю, тому надалі підсумковий результат залежатиме від морально-вольових якостей однієї чи іншої з команд", — розповів Гарій Єґіазаров, головний тренер волейбольної команди “Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ” (Запоріжжя).

Третя гра у Луцьку відбудеться 15 квітня. Базовою датою четвертої гри (за необхідністю) зазначене 16 квітня. У разі рівного рахунку у серії — вирішальний, п'ятий поєдинок за календарним графіком може відбутись у Запоріжжі 20 квітня.