Книжка як частина життя: для школярів сходу України триває конкурс відгуків "Читай-пиши"

Книжка як частина життя: для школярів сходу України триває конкурс відгуків "Читай-пиши"

Книжка як частина життя: для школярів сходу України триває конкурс відгуків "Читай-пиши"
facebook.com/chytaj.pyshy

Школярів віком від 10 до 17 років запрошують взяти участь у конкурсі відгуків на книжки сучасних українських письменників "Читай-пиши". Прийом заявок та робіт триває до 28 квітня.

Конкурс читацьких відгуків проходитиме втретє.

"Одна з задач проєкту — призвичаїти дітей до того, що книжка є частиною повсякденного життя та приводом для розмов з ким завгодно й у будь-якому форматі: від дискусій із друзями за кавою — до наукових досліджень", — розповіла організаторка конкурсу Тетяна Стус.

До участі в "Читай-пиши" запрошені підлітки Харківської, Донецької та Луганської областей.

"Східні області — це фокус нашого фонду; ми тут живемо і тут працюємо. Ми знаємо, чим живуть ці діти, чого їм не вистачає. А не вистачає їм, зокрема, ширшого кола спілкування, поїздок, які б розширювали світогляд. Тому ми і їдемо до них, і веземо — переможців — до себе", — каже директорка Фонду Сергія Жадана Ірина Куніцина.

Для участі у конкурсі треба написати або зняти рецензію на книжку українського автора та заповнити реєстраційну форму на сайті.

Один учасник може відправити на розгляд журі не більше двох робіт. Серед призів конкурсу — поїздка до Харкова, гаджети та сертифікати на книжки. Кращі рецензії надрукують простір "БараБука" та журнал "Однокласник".

Що відомо

  • Конкурс "Читай-пиши" ініціював харківський письменник Сергій Жадан на підтримку дитячого читання. Минулого року учасники надіслали 237 текстових та 65 відеорецензій.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад