Черкаська спортсменка виборола срібло на чемпіонаті України з триатлону

Черкаська спортсменка виборола срібло на чемпіонаті України з триатлону Колаж Суспільне

Черкаська спортсменка Дарія Бережна завоювала срібло на відкритому чемпіонаті України з триатлону. Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Серед юніорок Дар'я Бережна посіла друге місце. Спортсменка подолала три дистанції – 300 метрів плавання, вісім кілометрів велосипедної гонки та два кілометри бігу.

Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні відбувся 9-11 квітня у Львові. За медалі національного чемпіонату змагалися кращі триатлоністи з десяти областей України.

Це перший старт для спортсменів у новому сезоні.