Ділліан Вайт - про Тайсона Ф'юрі, Володимира Кличка та відмову від Деонтея Вайлдера у проведенні бою

Ділліан Вайт - про Тайсона Ф'юрі, Володимира Кличка та відмову від Деонтея Вайлдера у проведенні бою

Ділліан Вайт - про Тайсона Ф'юрі, Володимира Кличка та відмову від Деонтея Вайлдера у проведенні бою
AP

Тимчасовий чемпіон світу WBC поставив під сумнів "легитимність" Тайсона Ф'юрі у якості чемпіона.

Британський боксер Ділліан Вайт, що володіє тимчасовим чемпіонським титулом у важкій вазі за версією WBC, розповів в інтерв'ю Sky Sports про чинного чемпіона WBC Тайсона Ф'юрі та те, як він здобув пояс.

Ф'юрі вдруге у своїй історії став чемпіоном у важкій вазі, коли наніс першої поразки Деонтею Вайлдеру в лютому 2020-го. Уперше чемпіонське звання британський боксер здобув після перемоги над українцем Володимиром Кличком в листопаді 2015-го.

Тайсон Ф'юрі досі залишається непереможним боксером (30-0-1, 21 КО). Лише одного разу він не зміг перемогти - його перший бій проти Вайлдера закінчився внічию в грудні 2018-го.

Вайт розповів про те, як Ф'юрі здобував чемпіонські звання, наголосивши на тому, що повинен був першим перемогти Вайлдера. Проте можливості для бою із ним Ділліан так і не отримав.

  • Про Ф'юрі та Володимира Кличка

"Кличко був великим боксером та чемпіоном. Але коли він [Ф'юрі] бився проти Кличко - не знаю, що трапилося із Володимиром того дня. З Кличком бувало так: у деяких поєдинках він був дуже хороший, але у деяких він був начебто не на рингу. Його не було тоді тієї ночі, і ми ніколи не побачимо реваншу".

  • Про Ф'юрі та Вайлдера

"Ф'юрі бився із Вайлдером та переміг його. Але я тривалий час намагався провести із ним бій. Якби я бився із Вайлдером, я б його побив перед тим, як це зробив Ф'юрі. Якби я побив Вайлдера, то був би незаперечним чемпіоном WBC і по сьогоднішній день.

  • Чому Вайлдер йому відмовляв у бою

"Тому що він боягуз. Він думав, що якщо Ф'юрі був поза боксом три роки, то він його підловить. Він мав найкращу можливість для того, щоб перемогти його, але нею не скористався, тому що він - боягуз".

  • Про тимчасовий пояс WBC у важкій вазі

"Враховуючи поточну ситуацію, зараз є два чемпіони світу у важкій вазі за версією WBC. У нас один і той же пояс. Як бій Ф'юрі [проти Джошуа] може бути [за звання абсолютного чемпіона], якщо він навіть не незаперечний чемпіон WBC?".

  • Чи хотів би провести бій проти Ф'юрі

"Він мене двічі уникав до цього, тож побачимо. Але хто знає".

Що відомо

  • Ф'юрі та ще один британець Ентоні Джошуа проведуть два поєдинки між собою у 2021 році. Перший бій може відбутися 24 липня в Лондоні.
  • В активі 33-річного Вайта 30 поєдинків (28-2, 19 КО). Востаннє Ділліан виходив на ринг 28 березня проти росіянина Алєксандра Повєткіна - перемога технічним нокаутом у четвертому раунді.
  • Вайт володіє тимчасовим чемпіонським титулом WBC. Наступний бій британець планує провести проти регулярного чемпіона WBA Тревора Брайана (21-0, 15 КО).
На початок