Електронна податкова декларації та підпис. Мінцифри презентувало оновлення "Дії"

Електронна податкова декларації та підпис. Мінцифри презентувало оновлення "Дії"

Електронна податкова декларації та підпис. Мінцифри презентувало оновлення "Дії"
УНІАН

Міністерство цифрової трансформації України презентувало розширення функціоналу додатку "Дія" у сфері сплати податків.

Про це на брифінгу повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Коли наступає період сплати податків, ФОП буде отримувати сповіщення у "Дії", в якому буде говоритися про терміни сплати податків. І можна буде подати через Дію декларацію в кілька "кліків" та підписати її електронним підписом. Це займає кілька хвилин, адже всі дані, які є реєстрах, не потрібно буде заповнювати", – розповів міністр.

Наразі послуга сплати податків через "Дію" перебуває у режимі закритого тестування. Водночас, за словами Федорова, залишається актуальною можливість сплачувати податки в електронному кабінеті Податкової.

Наступний проєкт, який Мінцифри буде реалізовувати разом із податковою службою – електронний акциз та електронна марка. Першим пілотним проєктом в межах даної програми буде електронний акциз на алкогольну продукцію. Його запуск запланований на осінь 2021 року.

Що відомо

  • У квітні 2021 року Мінцифри презентує нову функцію у "Дії" для передачі копій документів QR-кодом та до кінця року запустить сервіс онлайн-прописки.
  • Кабінет міністрів ухвалив постанову, за якою буде дозволено в електронній формі реєструвати та зніматися з реєстрації місця проживання українцям від 14 років.
  • З 23 серпня 2021 року кожна організація прийматиме цифрові паспорти в застосунку "Дія", оскільки вони на рівні закону матимуть таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові чи паперові аналоги.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок