Доповнено
Кропивничанин став триразовим переможцем кубку України з плавання серед спортсменів з інвалідністю Фото Олени Кузніцової

Кропивничанин Андрій Деревінський виграв три золоті медалі на кубку України серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Про це Суспільному розповіла тренерка плавця Олена Кузніцова.

Андрій Деревінський став першим на дистанціях 50, 100 та 200 метрів вільним стилем.

Перемоги дають Андрію право взяти участь у Чемпіонаті Європи, який відбудеться в португальському місті Фуншал на острові Мадейра з 16 по 22 травня 2021 року.

• Змагання з 6 по 9 квітня відбувалися у місті Кам’янське Дніпропетровської області. Учасниками турніру стали 220 спортсменів з усієї України.
  • Дві срібні медалі кубку України виборола кропивничанка Олександра Шмигуль.
  • В активі кропивничанина Дениса Жижки "золото", "срібло" і дві "бронзи".