"Музей прийняття". Харків'яни розповіли історії містян з ЛГБТ-спільноти

"Музей прийняття". Харків'яни розповіли історії містян з ЛГБТ-спільноти

"Музей прийняття". Харків'яни розповіли історії містян з ЛГБТ-спільноти
Аріна Василенко

У Харкові презентували відеопроєкт "Музей прийняття. Харків", в якому творчі люди, представники різних професій розповіли історії реального життя геїв, лесбійок, бісексуальних та транслюдей, які не наважуються відкрити правду про себе навіть близьким.

Анонімність кожного героя збережена, але усі вони — жителі Харкова чи сходу України, розповіла президентка організації "Сфера" Анна Шаригіна.

"Усі ці історії — про повагу до людської гідності. Також нашим проєктом ми хотіли підтримати підлітків, які стикаються з булінгом на ґрунті сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, та сім'ї ЛГБТ+-людей", — каже Анна.

Читайте також: "У кожному зустрічному бачу небезпеку": інтерв'ю з харків'янкою-трансгендером

В проєкті — шість відеороликів. Участь в їх створенні взяли співачка Ната Сміріна (Pur: Pur), актор і музикант Богдан Синявський ("Dosтоевский FM"), актор і режисер Артем Вусик, charity-менеджерка "Кураж Базару" Тетяна Каменева, психолог-психотерапевт Максим Жидко та письменниця, PR-директорка харківського гольфклубу Анна Гін.

"Мені подобається відкрито говорити про свою любов. Мене дратує, що я можу робити це без страху осуду, а люди з ЛГБТ+-спільноти врізаються в гору з нерозуміння і злих коментарів про розбещення чужих дітей. Впевнена, що дітям важливо і потрібно дивитися на прекрасне. Любов — це прекрасно", — розказала про свою участь в проєкті Тетяна Каменева.

Читайте також

Як минув Марш жіночої солідарності у Харкові: фото, відео

На початок