Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Болонський ярмарок дитячої книги вдруге відбудеться онлайн

Організатори Болонського ярмарку дитячої книги оголосили, що у 2021 році захід відбудеться з 14 до 17 червня лише в онлайн-форматі у зв’язку з пандемією коронавірусу, повідомили в Українському інституті книги. Скасовано усі офлайн-заходи цього ярмарку, а також ярмарку ліцензування та нового заходу BolognaBookPlus.

Організатори працюють над тим, щоб провести ярмарок в онлайн-режимі та створити можливості для учасників ярмарку.

"Пандемія у світі вимагає від нас скасувати події та знову відкласти зустріч з нашими експонентами та чудовою спільнотою професіоналів, які щороку збираються у наших павільйонах, повідомили організатори ярмарку. Ми зустрінемося в інтернеті: ми вже працюємо над створенням другого "інтернет-видання", з 14 по 17 червня, ще багатшого, ніж минулого року, з виставками, зустрічами, нагородами та заходами BolognaBookPlus, в яких може взяти участь кожен безпечно з дому".

За повідомленням Українського інституту книги, другий рік поспіль діятиме платформа Global Rights Exchange, тепер із розділом ліцензування та багатьма новими функціями: можливістю пошуку, купівлі та продажу авторських прав протягом року. Окрім того, усім учасникам події Глобальна біржа прав (GRE) дозволяє планувати зустрічі, демонструвати книжки та робити пропозиції щодо будь-якого видання на платформі.

Український інститут книги повідомив, що повідомить пізніше про умови участі та можливості ярмарку.

У 2020 році Болонський ярмарок дитячої книги відбувся в онлайн-режимі. УІК поширював інформацію про можливості онлайн-участі серед видавців, організував процес реєстрації видавців для онлайн-участі та допомагав видавцям із усіма організаційними та технічними питаннями.

Болонський ярмарок дитячої літератури — найбільший у світі. У ньому беруть участь близько 1400 учасників та 30 тисяч осіб щорічно. У 2021 році він відбудеться 58 раз поспіль.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад