Харківська фехтувальниця стала призеркою чемпіонату Європи

Харківська фехтувальниця стала призеркою чемпіонату Європи Харківська облдержадміністрація

20-річна харківська спортсменка Анастасія Зеленцова стала бронзовою призеркою на чемпіонаті світу з фехтування серед кадетів та юніорів, який відбувся у Єгипті.

Змагання проходили з 3 по 11 квітня в Каїрі, повідомили в Харківській облдержадміністрації.

Перемогу в п'яти з шести боїв харків'янка здобула в попередньому груповому раунді та вийшла в основну сітку. Зеленцова здолала Назілю Рахімову з Узбекістану, після чого перемогла Сальму Тарек з Єгипту та росіянку Айзанат Муртазаєву.

Харківська фехтувальниця стала призеркою чемпіонату ЄвропиХарківська облдержадміністрація

"Складним видався для харківської шпажистки чвертьфінальний поєдинок, перемога в якому гарантувала медаль. Її суперницею була Жаклін Крол із США. Від самого початку бою американка захопила лідерство та вела у рахунку, але за десять секунд до кінця Анастасія змогла відіграти три очки та нанести суперниці вирішальний укол, який приніс перемогу — 13:12", — розповіли в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У півфінальному поєдинку харків'янка змагалася з американкою Джесікою Лін, але поступилася з рахунком 11:15 та посіла третє місце.

Усього збірна України здобула три бронзові медалі. Нагороди також завоювали львівська шаблістка Валерія Проченко та рапіристки в командних змаганнях.