На зимовому курорті в Канаді зафіксували спалах "бразильського" штаму COVID-19

На зимовому курорті в Канаді зафіксували спалах "бразильського" штаму COVID-19

На зимовому курорті в Канаді зафіксували спалах "бразильського" штаму COVID-19
whistlerblackcomb.com

На популярному гірськолижному курорті Канади Вістлер зафіксували спалах "бразильського" варіанту коронавірусу (P1), який вже поширився на сусідні провінції. Через це місцева влада вирішила закрити курорт.

Як повідомляє видання The Guardian, у канадській провінції Британська Колумбія зафіксували 877 випадків захворювання P1. Наразі вона є одним з епіцентрів поширення цього штаму вірусу за межами Бразилії. Майже чверть із зареєстрованих випадків пов’язані з Вістлером. При цьому досі невідомо, як "бразильський" варіант COVID-19 з'явився у регіоні, оскільки 84 людини, які першими ним заразилися, повідомили, що не виїжджали за межі Канади. З березня небезпечний вірус поширився на сусідню провінцію Альберта.

За даними видання, ускладнило ситуацію з поширенням та виявленням "бразильського" штаму коронавірусу те, що на початку тижня у Британській Колумбії вирішили не перевіряти позитивні COVID-тести на наявність нових штамів.

Що відомо

  • Наприкінці березня Канада призупинила використання вакцини від COVID-19 AstraZeneca для людей віком до 55 років через побоювання виникнення випадків тромбозу.
  • У чеському районі Дечин виявили два випадки "бразильського" варіанту коронавірусу.
  • Варіант COVID-19, який вперше виявили у Бразилії, у 2,2 раза заразніший, ніж початкова версія вірусу. Також існує значно вищий ризик рецидиву хвороби. Вакцини проти COVID-19 також працюють проти цього варіанту вірусу, проте можливо з меншою ефективністю.
  • Вперше новий штам коронавірусу виявили у Великій Британії. Прем'єр-міністр країни Борис Джонсон заявив, що він може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок