Жіноча збірна України програла перший матч плей-оф у відборі на Євро-2022 з футболу УАФ

Українки поступилася у домашньому поєдинку Північній Ірландії.

Збірна України не змогла вирішити питання прямого виходу до фінальної частини жіночого Євро-2022 з футболу за підсумками групового етапу. Українки потрапили у стикові матчі та отримала суперника - збірну Північної Ірландії.

У 2020 році українки та північноірландки зустрічалися між собою. У товариському матчі жовто-сині перемогли із рахунком 4:0. А перед цим Україна здобула перемогу у товариській грі з рахунком 3:1 у 2018 році.

Перший поєдинок плей-оф склався для українок інакшим чином. Україна поступилася Північній Ірландії, чим ускладнила для себе питання виходу до фінальної частини турніру.

Українки пропустили швидкий м'яч. На 5-й хвилині помилки припустилися Таміла Хіміч, яка невдало віддала передачу на партнерку по команді. Північноірландка Рейчел Фьорнес перехопила м'яч, після чого пробила по воротах - Ірина Саніна врятувати команду не змогла.

Попри швидкий гол, Україні вистачило 17 хвилин, щоб зрівняти рахунок. Дар'я Апанащенко замкнула головою подачу Ії Андрущак.

На перерву команди пішли за рівного рахунку. Ані Україна, ані Північна Ірландія не створили багато моментів, щоб забити.

Після перерви Північна Ірландія забила вдруге. Дар'я Кравець ненадійно зіграла в захисті, дозволивши протиснути себе Сімон Меджилл. Північноірландка помилкою скористалася і "пробила" Ірину Саніну - 1:2.

Українки намагалися створити навалу біля воріт Північної Ірландії, однак не створили багато гольових моментів. Британки, в свою чергу, грали переважно на контратаках, маючи перевагу в рахунку.

У підсумку 1:2 - Північна Ірландія здобула перевагу в Ковалівці перед домашнім матчем-відповіддю. Він відбудеться 13 квітня.