Довибори в Раду на Франківщині: суд визнав дійсними голосування на п'яти дільницях

Довибори в Раду на Франківщині: суд визнав дійсними голосування на п'яти дільницях

Довибори в Раду на Франківщині: суд визнав дійсними голосування на п'яти дільницях
Фото: УНІАН

Станом на 9 квітня, Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував постанови ОВК про визнання недійсним голосування на 5-ти дільницях — у Маняві, Яремчі, Микуличині, Парищі та Манастирчанах.

Цими рішеннями суд повністю задовольнив позовні вимоги кандидата у народні депутати Олександра Шевченка, пише Суспільне Карпати.

Зокрема, 8-го квітня, як повідомляють на сайті ОПОРИ, суд вказав, що, визнаючи голосування у селі Манява недійсним, ОВК зазначила про безпідставну видачу 50 бюлетенів. Однак у судовому засіданні комісія не навела доказів безпідставності видачі саме такій кількості виборців. Відтак, керуючись пунктом 1 частини 1 статті 92 Закону України "Про вибори народних депутатів України", позов було задоволено повністю.

Що відомо: на Прикарпатті уже на третій виборчій дільниці № 260025, що у Маняві, під час повторного перерахунку голосів ОВК визнала вибори недійсними

Також 9-го квітня суд скасував постанову про визнання недійсним голосування на дільниці у Монастирчанах.

Що відомо: На дільничній виборчій комісії № 260028 села Монастирчани, що на Прикарпатті, вибори визнали недійсними. За таке рішення проголосувало 12 членів ОВК. Це мотивували тим, що при підрахунку не виявили пакета з контрольними талонами.

"ОВК у черговий раз порушила закон при перерахунку, абсолютно незаконно було прийняте рішення. Проте, дослідивши матеріали справи, суд відновив справедливість. У даний момент голоси громадян, які проголосували, є невтраченими", — розповіла представниця позивача Шевченка Христина Підлуцька.

Читайте також: Івано-Франківський окружний суд визнав незаконним рішення про перерахунок бюлетенів ДВК № 260028 у селі Монастирчани

Окрім того, 9-го квітня о 17:00 Восьмий апеляційний адміністративний суд у Львові розгляне оскарження окружною виборчою дільницею № 87 скасування постанови Івано-Франківського адмінсуду про визнання недійсними виборів на ДВК у місті Яремче.

Що відомо

Івано-Франківський окружний адміністративний суд визнав незаконними перерахунки на чотирьох виборчих дільницях під час виборів нардепа на 87-му округу. Окрім того, незаконною суд визнав і перерву у засіданні ОВК, яка тривала понад 6 годин.

Читайте також

На початок