Невиданий альбом Прінса побачить світ у липні – він критикує політиків та соцмережі

Невиданий альбом Прінса побачить світ у липні – він критикує політиків та соцмережі

Невиданий альбом Прінса побачить світ у липні – він критикує політиків та соцмережі Обкладинка альбому

Альбом Прінса "Welcome 2 America", який складається з 12 композицій, нарешті побачить світ 30 липня. Артист записав його на власній студії Paisley Park у 2010 році, але так і не видав офіційно. Про це повідомляє The New York Times.

Вперше після несподіваної смерті артиста публіці представлять частину музичної спадщини з його архівів.

В анонсі реліз називають свідченням занепокоєння, надій та поглядів Прінса щодо того, як змінюється суспільство. У ньому він передбачає еру політичного розколу, дезінформації та відновленої боротьби за расову справедливість.

Альбом торкається теми поверховості соціальних медіа, культури селебріті та корпоративних монополій у музичній індустрії. І, врешті-решт, робить висновок, що Америка є "країною вільних/домом рабів".

"Світ під загрозою дезінформації. Передбачення Джорджа Оруелла справдилося. Нам потрібно залишатися непохитними у своїй вірі у скрутні часи", – цитують артиста в описі альбому.

З 2010 по 2012 рік Прінс зіграв понад 80 концертів під час туру "Welcome 2 America", але так ніколи не пояснив, чому відклав випуск однойменного альбому, який на той час вже був готовий.

Артист завжди тримав свою музичну кар'єру під прискіпливим контролем, проте не залишив жодних розпоряджень стосовно цих записів та іншої творчої спадщини. Після його раптової смерті від передозування у 2016 році його спадкоємцями стали шість кровних родичів (зведений брат Прінса наразі вже помер), які і прийняли рішення про випуск платівки.

Вважається, що архів Прінса в студійному комплексі Paisley Park налічує сотні, а, можливо, й тисячі ніколи не виданих пісень артиста.

Читайте також

Штучний інтелект написав нові пісні Курта Кобейна та Емі Вайнхаус

Лист Пола Маккартні виставили на аукціоні. У ньому музикант вибачається за вкрадену ковдру

Як TikTok змінює музичну індустрію світу та впливає на результати "Греммі"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше