Netflix буде ексклюзивно показувати фільми Sony після прокату в кіно

Netflix буде ексклюзивно показувати фільми Sony після прокату в кіно

Netflix буде ексклюзивно показувати фільми Sony після прокату в кіно

За джерелами Deadline, Sony Pictures і Netflix уклали угоду про фінансування та ліцензування фільмів на п'ять років, а сума угоди склала близько мільярда доларів.

Угода з Netflix передбачає, що стрімінговий сервіс буде фінансувати майбутні фільми Sony, призначені для "цифрового" прокату та отримає ексклюзивне право на їх показ в США після виходу в кінотеатрах. Раніше у стрімінгового сервісу були такі права на анімаційні роботи Sony, тепер він може ліцензувати майбутні блокбастери та класичні фільми Sony та її внутрішніх студій – наприклад, Columbia Pictures.

Стрімінг ексклюзивно покаже "Морбіус" з Джаредом Лето, "Швидкісний потяг" з Бредом Піттом, екранізацію гри Uncharted і роману Where the Crawdads Sing, сиквел мультфільму "Людина-павук: Через всесвіти", третю частину "Людини-павука" з Томом Голландом і продовження "Поганих хлопців".

Sony вирішила укласти угоду з Netflix тому, що, на відміну від кіностудій на кшталт Paramount і Disney, в неї немає власного онлайн-кінотеатру. Раніше вона співпрацювала з телемережею Starz – з 2005 по 2021 рік.

Netflix також зможе показувати старі фільми Sony Pictures Entertainment: стрімінг отримає ліцензійні права на деякі картини з бібліотеки, яка включає всі фільми Columbia Pictures, випущені за останні 100 років.

Фінансові умови операції не розголошуються, але, за даними джерел видання, Netflix буде щорічно платити Sony сотні мільйонів доларів.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше