Одеський завод шампанських вин перетворять на Будинок художника

Одеський завод шампанських вин перетворять на Будинок художника

Одеський завод шампанських вин перетворять на Будинок художника culturemeter.od.ua

Колишній завод шампанських вин перетворять на Одеський будинок художника. Історична будівля та майже 1,2 гектара прилеглої території стануть творчим простором з художніми майстернями. Про це повідомляє видання Культометр.

Це перший проєкт Інституту розвитку Одеси, міської організації, яка спеціалізується на розробці культурологічних стратегій.

"Тут художники з Одеси, України та світу зможуть реалізувати свої власні проєкти в рамках резиденцій, які надаватиме Одеський будинок художника", — заявив ініціатор проекту Марат Гельман.

За словами ідеологів проєкту, їхня мета — не прибуток, а запуск нового типу артінституції. Вони прагнуть змінити ставлення до мистецтва та винайти нові формати взаємодії творця і суспільства.

Так, у суботу та неділю 50 творчих майстерень будуть перетворюватися на великий виставковий простір. У ці дні відкритих дверей туди зможуть потрапити всі охочі. Художники продовжать роботу на очах у аудиторії та відповідатимуть на питання поціновувачів мистецтва.

Одеський завод шампанських вин перетворять на Будинок художникаculturemeter.od.ua

Одеський завод шампанських вин перетворять на Будинок художника

Модель роботи Будинку художника презентують у травні. Тоді ж оголосять імена перших учасників. Орієнтовна дата відкриття простору — серпень 2021 року.

Що відомо

Колишній завод шампанських вин вже приймав креативні проєкти. П'ять років тому тут відкривали "Двір культури". На деякий період територія заводу перетворилася на артрезиденцію просто неба та тематичний культурний майданчик для всієї родини.

Читайте також

Український інститут обрав два мистецькі проєкти для участі у міжнародних виставках

Яких художників найчастіше шукали в Google у 2020 році

"Всі ці онлайн-стрімінги з виставок страшенно нудні". Інтерв’ю з Паскалем Ґіленом та Марліс Де Мунк

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше