Рівненські дзюдоїсти з вадами зору повертаються із медалями з Туреччини

Рівненські дзюдоїсти з вадами зору повертаються із медалями з Туреччини Facebook Володимир Мурін

Рівненські спортсмени вибороли три золотих, дві срібних та одну бронзову нагороди на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору. Про це повідомив заступник директора Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

З 5 по 8 квітня у турецькому місті Кемер пройшов Кубок світу з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. У змаганнях взяли участь спортсмени з 14 країн.

ІнваспортFacebook Володимир Мурін

Вісім спортсменів та один тренер з Рівненщини взяли участь у змаганнях у складі національної збірної команди України. Рівненські спортсмени вибороли три золотих, дві срібних та одну бронзову нагороди, – повідомляє заступник директора Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

Золоті нагороди вибороли

• Давид Хорава у ваговій категорії до 66 кілограмів
  • Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кілограмів
  • Анжела Гаврисюк у ваговій категорії до 63 кілограмів.

Срібні нагороди здобули:

• Людмила Логацька у ваговій категорії до 57 кілограмів
  • Анастасія Гарник у ваговій категорії понад 78 кілограмів.

Бронзову нагороду виборола Юлія Іваницька у ваговій категорії до 48 кілограмів.

П'яте місце посів Олександр Помінов у ваговій категорії до 100 кілограмів. Восьме місце зайняв Олександр Шаблій у ваговій категорії 66 кілограмів.

Готували спортсменів до змагань Заслужені тренери України Михайло Романкевич та Ірина Качковська, а також тренер Іван Іваницький. Михайло Романкевич пообіцяв прокоментувати перемогу по поверненню з-за кордону.