Україна вдруге розгромила Данію та гарантувала друге місце в групі відбору на Євро-2022 з футзалу АФУ

Жовто-сині в кроці від прямого виходу на Євро.

Вдруге за два дні на збірну України очікував матч проти Данії. Після "виїзного" поєдинку у Запоріжжі, у якому українці перемогли із рахунком 6:2, на неї очікувала домашня гра.

Перед поєдинком стало відомо, що матч проти Данії може стати останнім для України. Гра проти Албанії, яку жовто-сині повинні були зіграти 11 квітня, скасували - суперник українців повідомив про проблеми з вильотом із аеропорту Тирани, які пов'язані із протестами авіадиспетчерів.

Для України другий матч проти Данії був важливий ще й тому, що відкривав можливість достроково забезпечити собі друге місце в групі. Крім того, Україні потрібно було перемагати з будь-яким рахунком, щоб зберегти шанси на прямий вихід на чемпіонат Європи з футзалу.

Як і в попередньому поєдинку із данцями, події у стартові 10 хвилин складалися не досить легко для України. Жовто-сині швидко відкрили рахунок, однак одразу ж пропустили м'яч. На 10-й хвилині ситуація повторилася - Микола Микитюк знову вивів команду вперед, проте Скотт-Расмусен одразу ж рахунок зрівняв.

Гол Данії на 11-й хвилині став останнім для команди в матчі - після нього відзначилися лише українці. Ще до перерви перевага жовто-синіх зросла до трьох м'ячів - голи на рахунку Сергія Малишка, Данила Абакшина та Ярослава Лебідя.

Після перерви українці забили ще два м'ячі. Володимир Разуванов після подачі з кутового у дотик пробив у ворота, забивши шостий гол. А через 4 хвилини Лебідь оформив дубль, скориставшись передачею Абакшина. За дві хвилини до кінця ще один м'яч забив Разуванов, пробивши точно в дев'ятку.

8:2 - Україна гарантує собі друге місце в групі і очікує на рішення УЄФА щодо скасованого матчу із Албанією.

Футзал. Відбір на Євро-2022

Україна - Данія 8:2

Голи: Корсун, 5, Микитюк, 10, Малишко, 11, Абакшин, 12, Лебідь, 19, 26, Разуванов, 22, 28 - Годдар, 5, Скотт-Расмуссен, 11