"Донбас" - другий фіналіст чемпіонату України з хокею. Це їх шостий вихід у фінал поспіль УХЛ

Донецька команда виграла протистояння у п'ятому матчі серії.

Стартових чотирьох матчів "Донбасу" та "Дніпру" не вистачило для того, аби визначити переможця - 3:1 на користь команди з Дружківки. У п'ятому матчі "Донбас" мав можливість закрити серію та вийти у фінал, куди уже здобув путівку "Сокіл".

До п'ятої гри проти "Дніпра" донецька команда підходила з новим тренером. Після поразки херсонцям у четвертому поєдинку "Донбас" вирішив звільнити тренера - Ігор Чибірєв покинув посаду, а в заключних поєдинках сезону із командою працюватиме Павло Микульчик.

Після чотирьох пропущених м'ячів у Херсоні, п'ятий поєдинок склався для "Донбаса" повністю інакше. Хокеїсти розгромили "Дніпро" із перевагою у п'ять шайб.

Ключовим моментом зустрічі став другий період. Якщо у стартовій 20-хвилинці "Донбас" мав перевагу лише в одну шайбу, то перед заключним періодом вона зросла до шести шайб - 6:0.

"Дніпру" вдалося розмочити рахунок, але відіграти змогли тільки одну шайбу - 7:2 на користь "Донбаса". Переможець регулярного сезону УХЛ - у фіналі плей-оф турніру.

УХЛ. Півфінал. П'ятий матч

"Донбас" - "Дніпро" 7:2

Голи: Карамнов, 2:19, Кобелєв, 21:13, 57:57, Пангелов-Юлдашев, 23:42, Лялька, 36:24, Мільохін, 39:33, Сігарєв, 39:57 - Ратушний, 47:48, Шевцов, 58:56

Що це означає

• 6 - "Донбас" вийшов у шостий фінал чемпіонату України поспіль, це друга найдовша серія в історії України. Рекорд належить "Соколу" - 13 фіналів поспіль (з 1993 по 2006 роки).
  • 3 - утретє в історії чемпіонатів України у фіналі зустрінуться "Донбас" та "Сокіл". Попередні зустрічі - 2011 та 2012 роки, дві перемоги "Донбаса".
  • 9/11 - для "Донбаса" це дев'ятий фінал за останні 11 років. Це у двох чемпіонатах команда не брала участі.

• Фінальна серія між "Донбасом" та "Соколом" розпочнеться у п'ятницю, 16 квітня. Триватиме до 4 перемог.
  • "Бронзової" серії між "Дніпром" та "Кременчуком" не буде.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start