В Іспанії знайшлася картина, яку міг написати Караваджо

В Іспанії знайшлася картина, яку міг написати Караваджо

В Іспанії знайшлася картина, яку міг написати Караваджо Ansorena.com

В Іспанії мало не продали на аукціоні картину за півтори тисячі євро, яку міг написати Караваджо. Якщо авторство італійського майстра буде доведено, вартість роботи складе 50 мільйонів євро.

На одному з аукціонів у Мадриді представили картину із зображення Ісуса, авторство якої було приписано іспанському художнику XVII сторіччя Хосе де Рібері. Її мали продати за 1 500 євро.

Однак після пильної перевірки експерти допустили, що робота може бути набагато ціннішою і належати італійському майстру Мікеланджело Мерісі да Караваджо. Через іспанський уряд наклав тимчасову заборону на вивіз картини з країни, передає The Guardian.

"Різні експерти вивчають картину, щоб визначити, хто її намалював, але я більше не маю інформації. У будь-якому випадку, зображення під експортним вето і не може виїхати з Іспанії"— зазначив представник аукціонного дому "Аносорена", який готував картину до продажу.

Наразі полотно 111*86 сантиметрів вивчають експерти. Однак, фахівці вже заявили, що є "достатньо стилістичних та документальних доказів", щоб припустити, що це може бути оригінальний Караваджо. Можливу помилку вони пояснюють тим, що Рібера навчався в Римі і був відомим послідовником Караваджо і шанувальником його техніки використання сильних контрастів між світлим і темним.

Що відомо

  • Поліція знайшла у квартирі 36-річного мешканця італійського Неаполя викрадену копію картини "Спасителя світу" Леонардо да Вінчі. Через карантин музей навіть не знав, що її викрали.
  • Картину італійського художника Мікеланджело да Караваджо "Взяття Христа під варту" планують відреставрувати до 29 вересня 2021 року після того, як її викрали з одеського музею у 2008 році. Картину знайшли пошкодженою у 2010 році в Німеччині та повернули до України.
  • З музею в Дрездені викрали старовинні прикраси вартістю мільярд євро.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше