Україна уперше в історії виграла медаль у команді на юніорському ЧС з фехтування у рапірі Augusto Bizzi

У вирішальній сутичці українки здобули перемогу над Румунією.

Збірна України здобула другу нагороду серед юніорок на чемпіонаті світу, що проходить у Каїрі.

У командній рапірі збірна України виступала у складі Аліни Полозюк, Ольги Сопіт, Крістіни Петрової та Катерини Буденко. Виступ у командній рапірі українки розпочали з другого раунду. В 1/8 фіналу рапірістки розібралися із представницями Бразилії - 45:21.

Згодом українки подолали стадію чвертьфіналу, здолавши на своєму шляху представниць Польщі - 45:41. Проте у півфіналі на них очікувала збірна Росії, якій вони програли - 37:45.

Поразка у півфіналі означала для українок боротьбу за "бронзу". Суперницями юніорок стала румунки, які у півфіналі поступилися збірній США (41:45).

У вирішальному поєдинку українкам вдалося здобути перемогу. Із перших раундів українські рапірістки вийшли уперед і лише нарощували перевагу.

Перед початком п'ятої сутички перевага збірної України складала 9 уколів. У підсумку українки перемогли із різницею у 16 очок та здобули першу в історії нагороду на рівні юніорських чемпіонатів світу у фехтуванні на рапірах.

Фехтування на рапірах. Сутичка за 3-е місце, юніорки

Румунія - Україна 29:45

Для України бронзова медаль у командній рапірі стала другою на турнірі. Першу нагороду здобула Валерія Проченко, яка у особистій шаблі серед юніорок здобула "бронзу".

Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт