Вінничанин став срібним призером міжнародного турніру з боксу

Вінничанин став срібним призером міжнародного турніру з боксу facebook.com/boxing.vn.ua

Вінницький боксер Олександр Железняк став срібним призером XV Міжнародного турніру з боксу серед чоловіків (класу "А"), присвячений Миколі МангеруМайстер спорту СРСР, один з перших суддів з боксу України. . Змагання з 1 по 7 квітня проходили в Херсоні. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Федерації боксу Вінницької області.

Вінничанин став срібним призером міжнародного турніру з боксуfacebook.com/boxing.vn.ua

Українець у фіналі поступився чемпіону Африки – Джуніасу Джонасу з Намібії. Змагався вінничанин у ваговій категорії – 63 кг. Перед цим у півфіналі здолав українця Дмитра Черняка.

Олександр Железняк – учень головного тренера збірної України Леоніда Лоївського.

У турнірі взяли участь боксери з десяти країн світу: Казахстан, Азербайджан, Марокко, Болгарія, Вірменія, Молдова, Намібія, Хорватія, Польща та Україна. Змагалися спортсмени у восьми вагових категоріях.

Україну на міжнародному турнірі представляли 32 боксери. Національна збірна здобула перше місце у підсумковому заліку, отримавши 14 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 5 бронзових.

На другому місці збірна Вірменії. У неї 10 медалей: 2 золотих, 3 срібних та 5 " бронзових. Третю сходинку посіла Намібія з єдиною медаллю – золотою.

Здобув її у фіналі суперник вінничанина чемпіон Африки, учасник Олімпіади в Ріо-де-Жанейро та володар ліцензії у Токіо-2020 Джуніас Джонас.

• "Ми задоволені грою". ФК "Нива" Вінниця перемогла київську команду "Оболонь-2"