БК "Тернопіль" програв на виїзді

БК "Тернопіль" програв на виїзді ФБУ

Баскетбольний клуб "Будівельник" переміг тернопільську команду. Матч завершився із рахунком 92:69. Гра відбулась в Києві. Про це повідомив головний тренер тернополян Дмитро Забірченко.

За його словами, це 33 поєдинок команди в цьому сезоні Суперліги.

БК "Тернопіль" програв на виїздіФБУ

У першому періоді кияни перемогли з рахунком 22:17. Друга чверть завершилась поразкою тернополян із рахунком 25:14. В третьому періоді переміг БК "Будівельник" – 23:19. У четвертій чверті – 22:19.

Баскетбольний клуб "Тернопіль" на третьому місці в турнірній таблиці з 21 перемогою та 12 поразками. "Будівельник" на 6 місці. У команди з Києва 16 перемог і 15 програшів.

Наступний матч "Будівельник" гратиме 13 квітня вдома проти "Хіміка". БК "Тернопіль" 9 квітня зіграє також вдома проти "Київ-Баскета".

• Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді здобув перемогу.