Томас Мюллер зрівнявся із Андрієм Шевченком за голами у Лізі чемпіонів. Вони ділять восьме місце AP

Форвард "Баварії" відзначився голом у матчі проти ПСЖ.

Нападник "Баварії" Томас Мюллер зрівнявся за кількістю забитих голів із Андрієм Шевченком.

Мюллер вийшов у стартовому складі мюнхенців на матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ. І забив один із двох м'ячів "Баварії".

Гол Мюллера припав на 60 хвилину поєдинку, коли рахунком був 1:2. Нападник скористався подачею півзахисника Йозуа Кімміха під час стандартного положення і точно пробив головою.

Завдяки голу Мюллера "Баварія" зрівняла рахунок. Однак навіть не втримала нічийний результат - наприкінці зустрічі нападник Кіліан Мбаппе вирвав перемогу для ПСЖ.

Мюллер зрівнявся за голами із Шевченком

Після матчу проти ПСЖ в доробку Мюллера 48 голів у Лізі чемпіонів. За цим показником нападник "Баварії" зрівнявся із Андрієм Шевченком.

Крім Шевченка та Мюллера, 48 голів у Лізі чемпіонів забив ще один нападник - Златан Ібрагімовіч. Проте німецькому форварду для перевершення їхнього досягнення варто забити ще один м'яч.

Водночас Мюллер - не найкращий бомбардир "Баварії" у Лізі чемпіонів. 73 голи у турнірі забив поляк Роберт Левандовські, який через травму пропускатиме обидва матчі проти ПСЖ. Однак, на відміну від Левандовські, Мюллер всі 48 голів забив саме у складі "Баварії" - для цього йому знадобилося 125 поєдинків.

Найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів є Кріштіану Роналду. В активі португальського нападника 134 голи.

Томас Мюллер: що відомо

• Виступає за "Баварію" з 2007 року, в Мюнхені розпочав дорослу кар'єру.
  • На рахунку Мюллера 572 матчів за "Баварію" у всіх турнірах (213 голів).
  • У складі мюнхенців Мюллер став дворазовим переможцем Ліги чемпіонів - у 2013 та 2020 роках.
  • Також Мюллер є дев'ятиразовим чемпіоном Німеччини у складі "Баварії". А у 2014 році став чемпіоном світу у складі збірної Німеччини.

• 13 квітня - матч-відповідь між ПСЖ та "Баварією" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт