Прийнято рішення про додаткові обмежувальні заходи на Херсонщині - комісія з питань ТЕБ та НС

Прийнято рішення про додаткові обмежувальні заходи на Херсонщині - комісія з питань ТЕБ та НС

Прийнято рішення про додаткові обмежувальні заходи на Херсонщині - комісія з питань ТЕБ та НС Херсонська ОДА

У зв’язку з різким зростанням рівня захворюваності на COVID-19 регіональна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення рекомендувати ввести на території Скадовського, Генічеського, Херсонського районів (за новим територіальним устроєм) та Верхньорогачицької, Великоолександрівської і Великолепетиської територіальних громад додаткові протиепідемічні заходи.

Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

З 8 квітня рекомедується заборонити:

  • Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), але дозволено здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
  • Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, а також суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

1. суб’єктів господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

2. діяльності фінансових установ, пошти, автозаправних комплексів (без зон харчування), а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

3. виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

4. провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

Також рекомендується заборонити приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.

Під забороною приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

А також рекомендується ввести додаткові протиепідемічні заходи щодо заборони:

  • Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.
  • Роботи закладів громадського харчування та місць для харчування у готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування у готельному номері за замовленням клієнтів.
  • Діяльності непродовольчих ринків.
  • Роботи дошкільних навчальних закладів.
  • Здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів громадським транспортом із заповненістю більш, ніж 50 відсотків від кількості місць для сидіння.

Крім цього, з 8 квітня при в’їзді до міста Херсон з боку Миколаєва на стаціонарному пункті поліції "Консул" встановлено карантинний блок - пост для вимірювання температури людям, які прибувають до області або залишають її межі.

Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ та НС з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби на Херсонщині.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди