Найдорожчий у світі комікс про Супермена продали за 3,25 мільйона доларів

Найдорожчий у світі комікс про Супермена продали за 3,25 мільйона доларів

Найдорожчий у світі комікс про Супермена продали за 3,25 мільйона доларів
АFP

Перший випуск коміксів про Супермена Action Comics №1 1938 року продали на аукціоні за рекордні 3,25 мільйона доларів.

Про це повідомляє ВВС.

Наразі в усьому світі залишилося не більше сотні примірників першого випуску серії Action Comics, в якому вперше з'явився Супермен. Комікс розповідає історію персонажа та вважається першим твором у жанрі супергеройської фантастики.

Проданий екземпляр знайшли у купі кіножурналів 1930 років, що дозволило коміксу зберегтися у "прийнятному стані". Всього за три роки з моменту віднайдення комікс подорожчав на 1 мільйон доларів.

За даними онлайн-аукціону ComicConnect.com, на якому був проданий комікс, анонімний покупець є "новою людиною у сфері інвестицій в комікси".

Попередній рекорд вартості коміксів був встановлений іншим примірником першого випуску Action Comics, який був проданий на онлайн-аукціоні E-bay за 3,2 мільйона доларів у 2014 році.

Читайте також

  • Аукціонний дім Sotheby’s продав картину Вінсента Ван Гога із зображенням паризької вулиці "Вулична сцена на Монмартрі" за 13,09 мільйона євро.
  • Американська компанія виставила на аукціон найбільший приватний острів Сент-Ендрюс (або Little Ragged Island) на півдні Багамських островів, що у Карибському басейні.

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ