Машиністи та фінансисти: хто на Волині заробляє найбільше

Машиністи та фінансисти: хто на Волині заробляє найбільше

Машиністи та фінансисти: хто на Волині заробляє найбільше Pixabay

Середня заробітна плата на Волині у лютому 2021 року становила 10 232 гривень. Це майже на 17,4 % більше, ніж у лютому 2020 року, – повідомили в Головному управлінні статистики у Волинській області.

Розмір середньої зарплати збільшився на 1,8 % у порівнянні з січнем цього року. Найбільше оплачували роботу працівників зі сфер:

  • фінансова та страхова діяльність (18 770 гривень);
  • постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (14 609 гривень);
  • державне управління й оборона; обов'язкове соціальне страхування (12 951 гривня).

Загалом найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у сферах фінансової та страхової діяльності, виробництва машин і устатковання, меблів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітна плата перевищила середній показник на Волині в 1,9–1,4 раза.

Найменші зарплати у лютому отримували працівники зі сфер адміністративного та допоміжного обслуговування (7362 грн) та наукової і технічна діяльність (7736 грн).

Окрім того, в управлінні повідомили, що вчасно не отримали заробітну плату 3,8 тисячі працівників. Кожному із них не виплатили в середньому по 8 444 гривні.

Що відомо

  • Держслужба статистики повідомила, де найвищі зарплати в Україні.
  • У 2021 році розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі з 1 січня становить 6000 гривень.
  • Кожен п'ятий українець працює без офіційного оформлення. Зокрема, кількість неформально зайнятого населення у віці 15-70 років на початку 2020 року становила 3,4 мільйона осіб.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди