Вперше в Україні проведуть конкурс етноблогерів – розпочато прийом заявок

Вперше в Україні проведуть конкурс етноблогерів – розпочато прийом заявок

Вперше в Україні проведуть конкурс етноблогерів – розпочато прийом заявок

Розпочато приймання заявок на Всеукраїнський конкурс етноблогерів у межах Відзнаки імені Олександра Капіноса.Фермер, громадський активіст. Герой України. Поранений під час протистояння на Майдані в ніч із 18 на 19 лютого 2014 року. Помер у лікарні після операції. До участі запрошуються діти та підлітки віком від 7 до 17 років. Про це стало відомо з повідомлення Національного музею Революції Гідності.

Мета конкурсу – зацікавити дітей українською традиційною культурою, популяризувати вивчення і збереження культурної спадщини українського народу: живих давніх традицій, звичаїв, обрядів, народних танців та пісень, гри на традиційних народних інструментах, народних ремесел.

Щоб взяти участь в конкурсі потрібно:

  • Подати заявку до 30 травня. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму
  • Розпитати у батьків, бабусь, дідусів, старших людей про те, як раніше святкували Різдво, Великдень та інші народні свята; як називався одяг, в який вбиралися, посуд, в якому готували та споживали їжу, які готували страви; про родинні реліквії, які передаються від покоління до покоління; старовинну дитячу гру, особливості побуту, народних ремесел і традиційних знань; діалекти мови і місцеві говірки; виконання народних ритуалів чи пісень
  • Зняти короткі відео, зробити фото, написати розповіді та публікувати до 30 травня на своїй сторінці в Instagram. Поставити хештеги #етноблогер2021 #ВідзнакаКапіноса зверху в кожному дописі. Викладати дописи потрібно на публічно відкриту сторінку (не в stories!). Має бути мінімум 8 публікацій. Мова дописів та відео – українська
  • До 31 травня надіслати звіт на електронну пошту [email protected], в темі листа зазначити прізвище та ім’я. У звіт вписати посилання на всі дописи етноблогу; скріншот кожного допису, на якому видно кількість лайків та коментарі; дозвіл від батьків за вказаним у Положенні про конкурс зразком.
Вперше в Україні проведуть конкурс етноблогерів – розпочато прийом заявокFacebook

Усі, хто зареєструється до 25 квітня, зустрінуться онлайн із відомими українськими TikTok- та Insta-блогерами: Данилом Гайдамахою (відомий під псевдонімом "Чорнобровий"), Тетяноою Фірлей, Анастасією Марчук. Вони розкажуть про власні історії успіху та поділяться зірковими секретами як зробити свій блог популярним.

У фінал вийдуть чотири переможці. Кожен з них отримає подарунок: смартфон та майстер-клас по відеомонтажу. Результати конкурсу будуть оголошені у період з 11 по 20 червня 2021 року. Детальні умови участі у конкурсі можна побачити за посиланням.

Кураторка Відзнаки імені Олександра Капіноса Олена Котляр розповідає, що в умовах пандемії вони шукаали способи зацікавити дітей та підлітків досліджувати локальні традиції.

"Ще років 10 тому блогерство лише починало з’являтися в Україні. А зараз навіть 7-річні діти часто мають таке хобі або мріють спробувати. Тож, сподіваюся, конкурс етноблогерів зацікавить користувачів соцмереж і ця тема зазвучить по-сучасному, сформує свою аудиторію та збільшить україномовне наповнення соцмереж", – ділиться кураторка.

Що відомо

  • Відзнаку імені Олександра Капіноса засновано у 2018 році. Проєкт ініціювала громадська організація “Родина Героїв “Небесної Сотні”.

Читайте також

Як TikTok змінює музичну індустрію світу та впливає на результати "Греммі"

Дівчата-тіктокерки запустили тренд #BookTok, що призвело до зростання книжкових продажів

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше