Відеоігри покращують хірургічні навички студентів-медиків

Відеоігри покращують хірургічні навички студентів-медиків

Відеоігри покращують хірургічні навички студентів-медиків

Нове дослідження, проведене студентом-медиком Арнавом Гупта з університету Оттави, Канада, показало, що відеоігри не тільки допомагають учням відпочити, але й можуть поліпшити їх хірургічні навички. Результати опубліковані в медичному журналі Surgery.

На подібне дослідження Гупта надихнуло його власне хобі – він грає у відеоігри з 8 років, а зараз багато вільного часу проводить в Legend of ZeldaСерія фентезійних відеоігор, створена відомим геймдизайнером Сігеру Міямото і випускається компанією Nintendo для портативних консолей..

У дослідженні брали участь 575 осіб. З'ясувалося, що найкорисніші ігри для студентів-хірургів – Super Monkey Ball, Half Life, Rocket League і Underground. Остання розроблена спеціально для допомоги медикам у навчані роботизованій хірургії на ігровій консолі.

Гупта підкреслює, що це перше подібне дослідження, і для хірургів воно дуже важливе, адже доступ до тренажерів обмежений, а відеоіграми можуть користуватися всі. І хоча відеоігри ніколи не зможуть замінити цінність особистого досвіду, вони дійсно слугують корисним інструментом в навчанні.

"Наприклад, в іграх-стрілялках від першої особи потрібно, щоб ви переводили тривимірні рухи на двомірний екран, який схожий на концепцію лапароскопічної хірургії", – каже Гупта, чиї дослідження зосереджені на хірургії в офтальмології, що робить такі ігри, як Resident Evil 4 або Trauma Center: New Blood, відповідними для його власних зацікавлень.

Раніше вчені з'ясували, що у хлопчиків у віці 11 років, які регулярно проводять час за відеоіграми, після трьох років виявлено на 24% менше симптомів депресії, ніж в однолітків, які роблять це рідше, ніж раз на місяць.

Читайте також

23 ігри для літніх людей, які допоможуть зберегти ясність розуму

Зарядка для мізків. Навіщо бабусям і дідусям треба почати грати у відеоігри

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше