Михайлюк та Лень програли матчі проти своїх колишніх команд. Але обидва набрали хорошу статистику AP Images

Українські баскетболісти на двох набрали 30 очок.

Святослав Михайлюк та Олексій Лень в чергових матчах регулярного сезону НБА зустрічалися зі своїми колишніми командами, в яких вони грали ще цього сезону. "Тандер" Михайлюка приймали "Детройт Пістонс", а "Візардс" Леня на виїзді грали проти "Торонто Репторс".

Колишні клуби українців перемогли, однак Олексій та Святослав провели хороші матчі. Обидва вийшли в старті і були помітними фігурами на майданчику в своїх командах.

Як зіграв Михайлюк

"Тандер" зіштовхнулося з серйозною кадровою кризою - усього 8 гравців були готові грати проти "Пістонс", з них лише 2 повноцінно стартери. Святослав Михайлюк отримав знову місце в старті - і не розчарував.

За 26 хвилин на паркеті українець набрав 17 очок та оформив 4 перехоплення. Одне з таких перехоплень закінчилося ефектним слемданком від Святослава - один з головних хайлайтів гри.

Однак інтриги в грі не було: "Пістонс" розгромили незіграного суперника - 132:108.

Після гри Михайлюк сказав, що було класно зіграти проти колишніх партнерів, але його нова команда була недостатньо хорошою в захисті: "Відчуваю, наче ми не так добре зіграли у захисті. Ми набрали достатньо очок, більше 100 очок - цього могло б бути достатньо".

Для "Оклахоми-Сіті" - це 30 поразка в сезоні, у франшизи 20 перемог і 30 поразок у сезоні.

Як зіграв Лень

Олексій Лень отримав другу найбільшу кількість часту в сезоні - 29 хвилин на паркеті (стільки ж грав проти "Брукліна" два тижні тому). За цей час він набрав 13 очок, зібрав 8 підбирань і поставив 4 блокшоти.

Український центровий перегравав у матчапах суперників з "Репторс" і виглядав краще за їх "великих". В атаці він (уже доволі типово) знаходив позиції для слемданків і ось таких аллей-упів від Рассела Вестбрука.

"Візардс" упевнено вели у грі упродовж трьох чвертей, але в останній 12-хвилинці втратили усю перевагу, а на останній секунді дозволили "Торонто" вирвати перемогу - 101:103.

Для "Вашингтона" - це 32 поразка в сезоні, також є 17 перемог.

• "Візардс" зіграють наступний матч у ніч на четвер, 8 квітня, проти "Орландо Меджік" (17-33).
  • "Пістонс" - тоді ж - гратимуть проти "Шарлотт Горнетс" (25-24).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start