Жителі села Вільне вийшли на акцію протесту на підтримку директора школи

Жителі села Вільне вийшли на акцію протесту на підтримку директора школи

Жителі села Вільне вийшли на акцію протесту на підтримку директора школи

Понад пів сотні місцевих жителів вийшли на акцію протесту на підтримку директора школи Олександра Калашникова в селі Вільному, що на Донеччині. Його 29 березня рішенням атестаційної комісії було відсторонено від займаної посади. Люди з таким рішенням не погоджуються.

«Батьки проти цього рішення. Тому що ми бачимо упродовж цих трьох років наша школа дуже змінилася. Раніше сипалися стіни, школа була вся в синіх тонах, як при Совєтському Союзі, нам це не подобалось і в школу йшов як на каторгу. Зараз школа гарна, світла, красива», - розповідає голова батьківського комітету Вільненської школи Людмила Гордієнко.

Своє невдоволення мітингувальники висловили у звернені до голови Хлібодарівської сільської громади, Донецької облдержадміністрації та департаменту освіти. Листи підписали сотні людей. З таким рішенням не погоджується і колектив школи.

«Директор – це наш модератор, вмілий керівник, під його керівництвом за три останніх роки наша школа досягла значних успіхів. В МАНі три останніх роки ми посідаємо призові місця. Наші учні мають можливість поглиблено вивчати IT-технології та англійську мову в Приазовському університеті та Маріупольському університеті», - каже заступниця директора з навчально-виховної роботи Раїса Березан.

Сам Олександр Калашников наразі перебуває на лікарняному.

«На атестації комісія могла винести рішення - відповідає займаній посаді, не відповідає займаній посаді та, я зараз можу помилитися з формулюванням, відповідає займаній посаді з умовами, якщо я якісь питання не знав, щоб я їх роздивився й вивчив. Але вони більшістю голосів прийняли», - розповідає директор Вільненської школи Олександр Калашников.

Оксана Кібкало керівниця відділу освіти Хлібодарівської сільської територіальної громади, пояснила, що атестація педагогів проходить раз на п'ять років. Олександра Калашникова атестувала комісія другого рівня. Вона визначає відповідність працівника займаній посаді.

«Згідно з протоколом п'ять - «проти», три було «за» та один «утримався». Він має право протягом 10 днів подати апеляцію в атестаційну комісію третього рівня. Якщо атестаційна комісія вирішить не відповідність займаній посаді або відповідність, то тоді після 10 днів ми маємо приймати рішення: або він залишається на посаді директора школи, або ми йому пропонуємо перейти на посаду вчителя», - каже Оксана Кібкало.

За словами Антона Гавріл-Оглу, тимчасового виконувача обов'язків начальника сектору превентивної комунікації Волноваського відділу поліції, під час акції ніяких порушень громадського порядку не було.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди