Україна вийшла у два фінали у боротьбі за олімпійські ліцензії в академічному веслувані

Обидва представники України подолали кваліфікаційний раунд.

Збірна України з академічного веслування представлена у двох дисциплінах на європейському відборі до Олімпіади-2022. Усього під час відбіркових змагань будуть розіграні ліцензії у чотирьох видах програми, Україна заявила своїх учасників у дві з них.

Українські веслувальники змагаються за ліцензії у жіночих одиночках та чоловічій парній двійці легкої ваги. У жіночому відборі змагається Діана Димченко, у чоловічих двійках - екіпаж Ігоря Хмари та Станіслава Ковальова.

У перший день змагань відбувалися кваліфікаційні заїзди. І обидва представники України змогли кваліфікуватися до фіналу.

• Жінки-одиночки: Діана Димченко

31-річна Димченко фінішувала другою в своєму заїзді, прямої путівки у фінал "А" не здобула. Тому вона змушена була подолати дистанцію ще раз у другому кваліфікаційному заїзді - його українка виграла.

Відповідно, українка з третім результатом кваліфікувалася до фіналу "А" та стала однією з шести спортсменок, що боротимуться за ліцензію.

Хто пройшов до фіналу: Аннета Киріду (Греція), Анна Прахацень (Росія), Діана Димченко (Україна), Йована Аршич (Сербія), Ловіса Клессон (Швеція), Єва Карппінен (Фінляндія)
  • Чоловіки парна двійка: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов

Український екіпаж впевнено виграв свій кваліфікаційний заїзд - з першого місця одразу кваліфікувався до фіналу. Пара Хмара/Ковальов показала найкращий час у всій кваліфікації.

Хто пройшов до фіналу: Україна, Португалія, Греція, Австрія, Росія, Туреччина

• Фінальні заїзди відбудуться у середу, 7 квітня. О 10:45 - жінки, об 11:15 - чоловіча парна двійка.
  • У жіночій-одиночці буде розіграно три ліцензії, у чоловічій парній двійці - дві. Однак навіть фініш на потрібних позиціях не гарантує двох ліцензій для України. Щоб здобути обидві ліцензії, потрібно виграти обидві дисципліни. Якщо ні, то на Олімпіаду відбереться екіпаж, який фінішує вище.
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт