"Він зображує із себе мученика". Член ради ATP розкритикував засновника профспілки тенісистів

"Він зображує із себе мученика". Член ради ATP розкритикував засновника профспілки тенісистів

"Він зображує із себе мученика". Член ради ATP розкритикував засновника профспілки тенісистів AP

І вважає його ідеї "економічним самогубством".

Член ради директорів ATP та директор турніру у Відні Гервіг Страка відповів на звинувачення канадського тенісиста Вашека Поспішила в адресу президента організації Андреа Гауденці. А також розкритикував його за ідею створення профспілки PTPA - Асоціації професійних гравців у теніс.

Що трапилося?

Наприкінці березня під час матчу першого кола турніру в Маямі канадський тенісист втратив контроль над емоціями та вилаявся на президента ATP.

Під час суперечки із арбітром Поспішил пояснив, що його гнівна реакція - результат зустрічі з Андреа Гауденці. Очільник ATP, спілкуючись із тенісистами, кричав на Поспішила через його участь у створенні профспілки.

Читайте також: "Буду радий подати в суд на ATP". Чому тенісист із Канади втратив контроль під час матчу Miami Open

У підсумку тенісист був готовий навіть подати позов на ATP, але згодом вибачився за свою поведінку. Однак його слова були взяті до уваги керівництвом організації, з ради якої Поспішила було виключено.

Гервіг Страка не погоджується із Поспішилом та тенісистами, які стоять на стороні профспілки. У коментарі виданню Kleine Zeitung він відзначив, що в умовах пандемії коронавірусу гравці повинні думати не тільки про призові, але й про те, щоб зберегти Світовий тур взагалі.

"Якщо не зменшити призові у часи пандемії, турнірів більше не буде. Це як у бізнесі: ти або урізаєш зарплати та робочі місця, або компанія банкрутує. Це ж буде економічним самогубством. Більшість тенісистів це розуміє, лише деякі намагаються зобразити із себе мучеників. Вашек Поспішил - один із таких".

Член ради директорів ATP упевнений: дії канадського тенісиста спрямовані на дестабілізацію самої організації.

"У певної частини гравців є інтерес у тому, щоб дестабілізувати ATP. Але це лише через свої особисті інтереси та ворожнечу. Це сором, оскільки ATP - організація, у якій тенісисти приймають 50% рішень. Ніде такої більше немає. Ми можемо взяти до нас нещодавно створену профспілку PTPA як організацію, що обслуговуватиме гравців. Але без повноважень у прийнятті рішень".

Профспілка PTPA: що відомо

  • Ініціаторами ідеї є Вашек Поспішил та перша ракетка світу Новаком Джоковичем.
  • Очікується, що асоціація представлятиме інтереси тенісистів із топ-500 одиночного, а також топ-200 парного рейтингів ATP.
  • Активізація ідеї PTPA пов'язана зі скороченням призових в умовах пандемії коронавірусу.
  • В лютому ATP повідомила про зростання рівня призових у порівнянні з 2020 роком. Однак їх обсяг менший від того, що був у часи до пандемії коронавірусу.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу