Фільм "Ґодзілла проти Конґа" зібрав рекордну касу з часів початку пандемії

Фільм "Ґодзілла проти Конґа" зібрав рекордну касу з часів початку пандемії

Фільм "Ґодзілла проти Конґа" зібрав рекордну касу з часів початку пандемії Кадр з фільму

Фільм "Ґодзілла проти Конґа" зібрав рекордну касу з часів початку пандемії. Отримати гарні результати не завадило навіть те, що одночасно доступ до стрічки відкрили користувачам стрімінгу HBO Max.

Стрічка зі 160 мільйонним бюджетом — один з небагатьох блокбастерів, які ризикнули випустити в прокат під час пандемії, тому такий результат — гарний знак для індустрії.

"Ми вважаємо, що глядачі хочуть вийти з дому та повернутися до кінотеатрів. Ці результати досить красномовні, адже одночасно з початком прокату доступ до фільму відкрили підписникам HBO Max", — каже експерт з Волл-стріт.

Цікаво, що перша частина фантастичного циклу продемонструвала гірший результат. У травні 2019 року "Ґодзілла: Король монстрів" у перший вікенд зібрала 47,8 мільйона доларів, хоча тоді всі кінотеатри працювали без будь-яких обмежень.

Як повідомляє видання Hollywood reporter, наразі у Північній Америці працює лише 60 відсотків кінотеатрів: 93 відсотки в США та 24 відсотки у Канаді. Обмеження заповнюваності залів — від 25 до 50 відсотків.

Що відомо

  • Загальний прибуток від продажів квитків на фільм "Ґодзілла проти Конґа" у всьому світі наразі складає 285,4 мільйона доларів за два тижні прокату.
  • Блокбастер"Диво-жінка 1984", який вийшов наприкінці 2020 року, за весь час прокату зміг зібрати лише 165, 9 мільйонів доларів.
  • Українські глядачі зможуть подивитися фільм вже після закінчення посиленого карантину — наразі прем'єру перенесли.

Читайте також

Оголошені переможці Гільдії кіноакторів США, яку називають "репетицією Оскара"

Джордж Лукас добудував музей у формі космічного корабля, але поки що його не відкриють

Вперше в історії церемонія премії "Оскар" пройде не лише в США

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше