Театри та концертні зали Нью-Йорку відкрилися вперше за рік

Театри та концертні зали Нью-Йорку відкрилися вперше за рік

Театри та концертні зали Нью-Йорку відкрилися вперше за рік americantheatre.org

Концертні та театральні зали Нью-Йорку не працювали з березня 2020 року. У цей вікенд вони вперше змогли прийняти глядачів. Щоб потрапити до зали, прихильникам сценічного мистецтва довелося одягнути маски та заповнити анкети про стан здоров'я.

Одна з перших локацій — ротонда в музеї Соломона Гуггенхайма, де виступив танцювальний колектив Masterz at Work Dance Family. Як описує The New York Times, їхнє шоу — це суміш вуличних, бальних танців та хіп-хопу.

Щоб отримати дозвіл вийти на сцену, дев'ять акторів та їхня хореографиня Кортні Топанга Вашингтон два тижні провели на самоізоляції. Там вони мали можливість готуватися до виступу, організатори оплатили їм спільне житло, харчування та тестування на коронавірус.

"Жорстких карантинних вимог дотримувалися і допущені до зали глядачі. Вони мали стояти чітко на вказаних місцях, а одразу після 30-хвилинного виступу — піти геть. Обмінюватися враженням від виступу їм довелося вже поза приміщенням музею," — пише видання.

На Бродвеї першим закладом культури, який вікдрив свої двері з початку пандемії, став театр Сент-Джеймс. Лауреати премії "Тоні" Натан Лейн та Савіон Гловер виступили для працівників американських акторських соціальних фондів. І артисти на сцені, і присутні глядачі на весь час вистави вдягнули маски.

Як пише CNN, це перший з 10 заходів, які відбудуться на Бродвеї протягом наступних 10 тижнів. Вони покликані розробити модель, яка допоможе всім театрам врешті-решт безпечно відкритися та працювати в часи пандемії.

Що відомо

Раніше французькі актори та режисери закликали владу пом'якшити обмеження для галузі культури. 57-річна французька актриса Корін Масьєро роздяглася на сцені під час вручення кінопремії Cesar Awards на знак протесту проти обмежень, введених через пандемію коронавірусу.

"Зараз ми такі — абсолютно голі", — заявила актриса, коментуючи стан справ у галузі культури.

Наприкінці жовтня 2020 року у Франції вдруге закрили театри, кінотеатри, музеї на тлі нової хвилі коронавірусу.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше