У чемпіонаті Фінляндії хокейний арбітр втратив 4 зуби після влучання шайбою. Відео інциденту

У чемпіонаті Фінляндії хокейний арбітр втратив 4 зуби після влучання шайбою. Відео інциденту

У чемпіонаті Фінляндії хокейний арбітр втратив 4 зуби після влучання шайбою. Відео інциденту AOP

Стверджує: під час кар'єри хокеїста втратив лише одного.

У матчі вищого дивізіону чемпіонату Фінляндії з хокею відбувся неприємний інцидент. Арбітр зустрічі "ХПК" - "Юкуріт" Юкка-Пекка Койстінен був змушений достроково покинути матч через влучання шайбою.

Що трапилося?

У другому періоді зустрічі "ХПК" перемагав "Юкуріт" - господарі встигли відзначитися двома шайбами і пропустити у відповідь одну.

Хокеїсти "ХПК" продовжили атакувати, і одна із цих спроб вийшла невдалою для арбітра зустрічі. Міро Руоконен із "ХПК" влучив у обличчя судді, після чого той упав на лід та деякий час не міг підвестися.

Згодом Койстінен піднявся на ноги і за допомогою інших арбітрів покинув межі льодового майданчику. Увесь цей час він тримався за своє обличчя.

Як пояснив згодом арбітр, хокеїст "ХПК", влучивши йому шайбою, вибив йому чотири зуби і серйозно пошкодив ще три.

"Як мінімум сім зубів постраждали від цього удару. Чотири були вибиті, а ще троє зламані. Крім цього, там ще й перелом щелепи", - повідомив Койстінен.

Крім цього, арбітр зазначив, що ситуація могла скластися набагато гірше, якби замість обличчя шайба влучила йому у шию.

"Спочатку все потьмяніло, ніби вимкнули світло. Але я швидко прийшов до тями. Хоча, коли лежав на льоду, відчував, як усі зуби випадають з мого рота. Провів близько двох з половиною годин у дантиста. Якби шайба летіла б на 10 см нижче, то влучила б у шию. Навіть не знаю, чи міг би взагалі зараз говорити".

Водночас, Койстінен зазначив, що нікого не звинувачує у цьому інциденті. Хоча розповів, що коли сам був хокеїстом, то за всю свою кар'єру (Койстінен зіграв понад 300 матчів), втратив лише одного зуба.

Що відомо

  • "ХПК" та "Юкуріт" посідають 11-е та 16-е місця у чемпіонаті Фінляндії. Лідерство за командою "Лукко", яка набрала 115 очок у 56 матчах.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика