Картридж "Супер Маріо" продали за рекордну для відеоігр сумму

Картридж "Супер Маріо" продали за рекордну для відеоігр сумму

Картридж "Супер Маріо" продали за рекордну для відеоігр сумму pixabay.com

Екземпляр гри “Супер Маріо” придбали як подарунок на Різдво у 1986 році, але забули про нього. Нерозпакований картридж знайшли лише на початку 2020 року та продали за 660 тисяч доларів.

Ця сума побила черговий рекорд, як повідомляє The New York Times. Інша копія цієї ж гри у липні минулого коштувала його власнику 112 тисяч доларів.

"Весь цей час картридж лежав у ящику мого столу. Я просто ніколи не згадував про це", — каже власник гри, який попросив не називати його імені.

За словами Валері Маклекі, яка займалася аукціоном, картридж випустили наприкінці 1986 року. Це був короткий період, коли для пакування гри використовували пластикову плівку. Вже на початку 1987 року виробник представив інший варіант пакування, що зробило і цей нерозкритий картридж настільки унікальним.

Що відомо

"Супер Маріо" (Super Mario Bros.) — відеогра, розроблена та випущена в 1985 році японською компанією Nintendo для платформ Famicom. Потрапила до "Книги рекордів Гіннеса" як гра, що мала найкращі продажі в історії. Завдяки цьому успіху головний герой Маріо став символом компанії Nintendo й одним з найвідоміших ігрових персонажів у світі.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше