Тімур Мірошниченко коментуватиме не "Слов'янський базар", а Євробачення-2021

Тімур Мірошниченко коментуватиме не "Слов'янський базар", а Євробачення-2021

Тімур Мірошниченко коментуватиме не "Слов'янський базар", а Євробачення-2021

Телеведучий Тімур Мірошниченко залишається ведучим і коментатором 65-го Пісенного конкурсу Євробачення, який цьогоріч відбудеться у Роттердамі 18, 20 і 22 травня.

"Тімур Мірошниченко — українська зірка як для єврофанів, так і для Суспільного мовника. Ми й надалі хочемо бачити його ведучим Євробачення — дорослого і дитячого", — наголосив голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

"Я не буду вести "Слов’янський базар". Для мене це непросте рішення, адже десять років був там ведучим, там виступала безліч українських зірок. Це було доброю традицією. Але останні політичні події в Білорусі неможливо ігнорувати, - коментує ситуацію Тімур Мірошниченко.

"На жаль, вчасно не повідомив Суспільне, що не поїду у Вітебськ, — додає телеведучий. — Це стало причиною непорозуміння, бо Суспільне також не підтримує участь у “Слов’янському базарі”. Після з’ясування всіх цих обставин компанія вирішила, що я буду вести Євробачення.

Робота з міжнародним пісенним конкурсом — це проєкт мого життя, Суспільне продовжує співпрацю зі мною як ведучим та коментатором конкурсу".

Що відомо

  • Тімур Мірошниченко з 2005 року є коментатором Пісенного конкурсу Євробачення, який транслюється на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.
  • Зазначимо, 18 травня 2021 року стартує перший півфінал грандіозного Пісенного конкурсу Євробачення.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше