"Динамо" здобуло вольову перемогу в грі проти "Олександрії"

"Динамо" здобуло вольову перемогу в грі проти "Олександрії" ФК "Динамо"

Вирішальний гол кияни забили наприкінці зустрічі.

"Динамо" та "Олександрія" закривали програму матчів 20-го туру української Прем'єр-ліги.

Востаннє, коли команди грали на полі "Олександрії", підопічним Володимира Шарана вдалося відібрати очки у "Динамо". У сезоні-2019/20 команди зіграли між собою в результативну нічию 2:2.

У першій грі з "олександрійцями" на чолі із Мірчою Луческу "Динамо" здобуло перемогу із рахунком 1:0. На виїзді киянам вдалося виграти вдруге і знову із мінімальною різницею у рахунку.

Гра між "Олександрією" та "Динамо" стала єдиною у 20-му турі, яку було дозволено відвідувати глядачам. За 90 хвилин матчу вболівальники побачили три голи.

"Олександрія" забила першою. На 14-й хвилині Кирило Ковалець вдало скинув м'яча після подачі на Артема Сітала, який пробив голкіпера киян Георгія Бущана.

"Динамо" відігралося ще до перерви. Арбітр зустрічі Дмитро Кривушкін завдяки відеоповтору зафіксував гру рукою захисника "Олександрії" Дениса Мірошніченка, після чого призначив пенальті. Микола Шапаренко точно пробив під перекладину - 1:1.

У другому таймі "Олександрія" заробила вилучення. Головний тренер команди Володимир Шаран через розмови з арбітром відправився на трибуни.

Через 6 хвилин після вилучення Шарана "Динамо" забило другий м'яч. Однак його не зарахували: під час удару Олександра Караваєва перед голкіпером стояв Віталій Буяльський, що перебував у положенні поза грою. Після перегляду відеоповтору Кривушкін взяття воріт скасував.

"Динамо" мало ще пару моментів для того, щоб вирвати перемогу. Однак у гру вступав Юрій Паньків.

"Олександрія" була близькою до нічиєї, але "Динамо" змогло вирвати перемогу. Жерсон Родрігес, який вийшов на заміну у другому таймі замість Карлоса Де Пени, обігравшись із Віталієм Буяльським, пробив точно у верхній кут.

Перемога дозволила "Динамо" зберегти перевагу над "Шахтарем" у 7 очок. В активі киян 49 очок після 20 турів. "Олександрія" з 26 очками посідає 7-е місце.