МБК "Миколаїв" вдома програв БК "Одеса"

МБК "Миколаїв" вдома програв БК "Одеса" МБК "Миколаїв"

4 квітня у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч муніципальний баскетбольний клуб (МБК) "Миколаїв" програв баскетбольному клубу (БК) "Одеса". Про це повідомляє пресслужба клубу на офіційні сторінці у Facebook.

"Корабели" вперше за тривалий час грали на паркеті рідної спортивної школи "Надія".

МБК "Миколаїв" вдома програв БК "Одеса"МБК "Миколаїв"

Перша десятихвилинка залишилась за гостями - 29:30. Проте друга дала миколаївцям сподівання на перемогу 20:18.

"Корабели" вдало діяли на підбираннях, майже не поступаючись гравцям "Одеси". Гарну прицільність продемонстрували обидві команди з-за периметру, реалізувавши у загальній кількості 26 кидків.

На велику перерву команда Валентина Берестнєва пішла за переваги у одне очко.

У третій чверті "Одеса" видала стрімкий ривок, миколаївці значно поступались у швидкостях, що й призвело до результату 16:25.

Під час заключної чверті миколаївцям вдалось нівелювати різницю у рахунку і за 10 секунд до фінальної сирени Одеса вигравала лише одне очко у господарів. Але у вирішальному кидку схибив Колтер.

Як підсумок – 88:90, МБК "Миколаїв" вдруге у сезоні поступився "Одесі".

Кращими гравцями матчу стали:

у одеситів Терік Бріджман – 20 очок, дев'ять підбирань;

у миколаївців Колтер – 25 очок, вісім передач.

Наступний матч МБК "Миколаїв" зіграє 7 квітня вдома проти "Дніпра". БК "Одеса" того ж дня гратиме вдома проти "Запоріжжя".