Хто претендує на посаду нового гендиректора Довженко-центру — список кандидатів

Хто претендує на посаду нового гендиректора Довженко-центру — список кандидатів

Хто претендує на посаду нового гендиректора Довженко-центру — список кандидатів
Довженко-Центр

Міністерство культури опублікувало список учасників конкурсу на посаду гендиректора Довженко-центру. Серед шести претендентів кінопродюсери, керівниця Музею кіно та віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців.

  1. Тарас Босак – продюсер, заступник гендиректора Національної кінематеки України, директор ТОВ "Лайтфокс.
  2. Олена Гончарук – керівниця та менеджер освітніх програм Музею кіно, чию кандидатуру раніше підтримав колектив центру.
  3. Олексій Душутін – віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців (як йдеться в його анкеті).
  4. Денис Калюжний – директор та співзасновник кіно-телекомпанії "ЮА плюс".
  5. Ірина Колесник – комерційна директорка ТОВ "КПП Фільм", кінопродюсерка.
  6. Олена Лавренюк – акторка, продюсерка кіно та театру.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів (з 02.04.2021 по 17:00, 08.04.2021) можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту [email protected] (з позначкою "пропозиції та зауваження "Центр Довженка"), які будуть передані конкурсній комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора Довженко-Центру.

Ознайомитися з детальними анкетами претендентів вже можна на сайті міністерства.

Що відомо

  • Довженко-Центр є не тільки національним фільмофондом, але й культурним центром, що складається також з Кіноархіву, Музею кіно, Медіатеки, Промоції та веде видавничу та наукову діяльність.
  • 18 березня у Івана Козленка завершилася каденція. На період конкурсу на посаду гендиректора Довженко-Центру він буде виконувати обов’язки голови.
  • Козленко відмовився брати участь у конкурсі, пояснивши це так: "Зважаючи на політичні та інші процеси, що відбувалися навколо Центру за останній рік, моя присутність на цій посаді може радше зашкодити інституції, аніж допомогти. Цей безпрецедентний рік викликів, обшуків і кримінальних справ підштовхує до висновку про місце, яке наша інституція займає в теперішній архітектурі вітчизняної культурної сфери".
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура