"Мотор" з першого місця у групі пройшов у чвертьфінал Ліги SEHA

"Мотор" з першого місця у групі пройшов у чвертьфінал Ліги SEHA ГК "Мотор"

Український клуб гарантував собі перемогу в групі.

Чемпіон України "Мотор" за кілька днів після перемоги в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів над "Мешков Брест" на своєму полі приймав хорватську "Нексе" в рамках останнього туру групового етапу Ліги SEHA.

Перед останнім туром в групі "Мотора" ситуація була наступною: в українців, "Некси" та "Вардар-1961" по 9 очок, у "Войводіни" - 3. У разі перемоги над "Нексою" "Мотор" гарантував собі перше місце.

Зі своїм завданням українці впоралися - обіграли хорватів з рахунком 36:30. Хоча сам матч проходив не за найлегшим сценарієм: перший тайм виграли гості, і тільки після перерви "Мотор" зміг переламати хід матчу.

Запорожці уперше вийшли вперед на 33-й хвилині, у подальшому збільшили перевагу і зрештою перемогли з різницею у шість м'ячів. Одним з героїв матчу став воротар "Мотора" Іван Мороз, який здійснив 15 сейвів.

Ліга SEHA. Груповий етап. Шостий тур

"Мотор" (Україна) - "Некса" (Хорватія) 36:30 (15:16)

Турнірна таблиця

1. "Мотор" (Україна) - 12 очок (6 матчів), +13
  2. "Неска" (Хорватія) - 9 (6), -4
  3. "Вардар-1961" (Північна Македонія - 9 (5), -1
  4. "Войводіна" (Сербія) - 3 (5), -8

Що дає "Мотору" перемога в групі

• Перше-друге місця групового етапу проходять напряму в 1/4 фіналу Ліги SEHA. Треті-четверті команди грають попередній раунд плей-оф за право вийти в чвертьфінал.
  • Для "Мотора" - це друга участь у Лізі SEHA. У минулому сезоні українці вилетіли в 1/4 фіналу.

Хто ще гратиме у плей-оф турніру

• Учасники 1/4 фіналу: "Вешпрем" (Угорщина), "Мешков Брест" (Білорусь) - пройшли напряму, гарантував собі участь уже "Мотор".
  • Інші учасники турніру: "Некса", "Вардар-1961", "Войводіна", "Татран Прешков" (Словаччина), "Єврофарм Пелістер" (Північна Македонія), "Металопластіка" (Сербія).
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start