"Чому ні? Мене ж "Динамо" викинуло на вулицю". Роман Яремчук - про можливість трансферу в "Шахтар"

"Чому ні? Мене ж "Динамо" викинуло на вулицю". Роман Яремчук - про можливість трансферу в "Шахтар"

"Чому ні? Мене ж "Динамо" викинуло на вулицю". Роман Яремчук - про можливість трансферу в "Шахтар" УАФ

Ексгравець "Динамо" вважає, що попередній клуб "викинув його на вулицю".

Український футболіст Роман Яремчук не заперечив можливого переходу в донецький "Шахтар". Про це форвард, який виступає за "Гент", заявив в інтерв'ю Youtube-проєкту BurBuzz.

Одне із запитань під час інтерв'ю стосувалося можливості переходу в "Шахтар". Гравець відповів, що попри статус вихованця "Динамо" для нього ця тема не є табу і він не виключає такої можливості у майбутньому.

Усе через те, що за словами Яремчука, "Динамо" викинуло його на вулицю і заробило на ньому. Мається на увазі, продаж гравця у бельгійський "Гент".

"Перехід у "Шахтар"? Чому б і ні? Ніхто не знає, як складеться життя. Для мене - це не табу. Мене ж "Динамо", можна сказати, викинуло на вулицю, ще й заробило на мені гроші. А "Шахтар" я вважаю топ-клубом".

Також Роман заявив, що має "голод" до перемоги в чемпіонаті України, але спершу хоче проявити себе у європейському футболі.

"У чемпіонаті України я маю амбіції та голод, щоб виграти УПЛ. Але на даний момент моя кар'єра так розвивається. Спершу хочеться досягти чогось у Європі, але "Шахтар" вважаю топ-клубом Європи".

Роман Яремчук уже чотири сезони виступає в бельгійському "Генті". Упродовж останніх трьох трансферних вікон була ймовірність його переходу в інший клуб, однак українець залишається у складі бельгійської команди.

У цьому ж інтерв'ю Яремчук заявив, що "найбільш іменитим" клубом, який контактував стосовно його трансферу, була італійська "Рома". Також предметний інтерес висловлювали клуби з Туреччини та португальський "Спортінг" (взимку).

Що відомо

  • Роман Яремчук у сезоні 2020/21 провів 34 матчі за "Гент", забив 18 голів та віддав 5 результативних передач.
  • Яремчук перейшов у "Гент" влітку 2017 року з "Динамо" - бельгійці заплатили за нього 2 мільйони євро. У складі "Динамо" форвард відіграв 11 матчів, в яких не забив жодного голу.
  • Також у кар'єрі 25-річний Роман Яремчук виступав за "Динамо" та "Олександрію" (на правах оренди).
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів