Заступника начальника Одеської митниці відсторонили від роботи

Заступника начальника Одеської митниці відсторонили від роботи

Заступника начальника Одеської митниці відсторонили від роботи
https://apostrophe.ua/

Державна митна служба порушила дисциплінарне провадження щодо заступника начальника Одеської митниці Дениса Пудрика. Про таке повідомили в пресслужбі Держмитслужби України.

Там розповіли, що на час здійснення провадження Пудрика відсторонили від виконання посадових обов'язків.

Читайте також: "Очільника Одеської митниці звільнили після двох місяців роботи"

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Дениса Пудрика, який виконував обов'язки начальника Одеської митниці звільнили через "негативні результати роботи" митниці упродовж двох місяців.

У Держмитслужбі запевнили, що Пудрик "не зміг налагодити організацію та "контроль якісного виконання" митних формальностей посадовими особами. Це начебто підтвердили за інформацією автоматизованих систем.

Зазначимо, в Україні в межах боротьби з корупцією від виконання посадових обов'язків відсторонили понад 100 співробітників митниці, в тому числі 17 керівників митниць і митних постів.

Суспільне Одеси готове надати Денису Пудрику право висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Що відомо

  • Денис Пудрик народився в 1977 році в місті Макіївка Донецької області. Має три вищі освіти. У 1999 році закінчив Донецький державний технічний університет, магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.
  • У 2010 році Пудрик став магістром державного управління у Харківському інституті держуправління, а у 2012 році здобув ступінь магістра юридичних наук в Юричній академії ім. Ярослава Мудрого.
  • Роботу в митних органах він розпочав у 1998 році з інспекторської посади. Раніше очолював Бердянську, Донецьку, Чернігівську, та Львівську митниці.
  • У період з 4 червня 2013 року по 5 травня 2014 року Денис Пудрик очолював Кримську митницю Міністерства доходів та зборів України. Як повідомили на сайті Міністерства юстиції, він не звільнився з посади за власним бажанням, а тому підпадав під критерії очищення влади. Через люстрацію його звільнили з посади заступника начальника Кіровоградської митниці.
  • Денис Пудрик очолив Одеську митницю 25 серпня 2020 року.
  • 22 жовтня 2020 року Державна митна служба звільнила виконувача обов'язків начальника Одеської митниці Дениса Пудрика через "негативні результати роботи" митниці упродовж двох місяців.
На початок