"Про порушника режиму і алкоголіка казав лише він". Президент "Колоса" - про конфлікт із Селезньовим

"Про порушника режиму і алкоголіка казав лише він". Президент "Колоса" - про конфлікт із Селезньовим

"Про порушника режиму і алкоголіка казав лише він". Президент "Колоса" - про конфлікт із Селезньовим ФК "Колос"

Андрій Засуха - про відсторонення Євгена Селезньова.

Перед відновленням чемпіонату України "Колос" повідомив про відсторонення з команди форварда Євгена Селезньова. Гравець покинув розташування "Колоса" під час збору в Туреччині, після чого був виключений із заявки на матчі УПЛ.

Офіційно причину відсторонення у "Колосі" не повідомили, однак сам гравець в інтерв'ю зазначав, що приводом для цього стали звинувачення у порушенні режиму, а також конфлікт із головним тренером Русланом Костишиним.

Згодом Селезньов провів кілька зустрічей із президентом "Колоса" Андрієм Засухою, а кілька днів тому уперше зустрівся із головним тренером після конфліктної ситуації. Однак інцидент не був вичерпаний - за інформацією журналіста телеканалів "Футбол" Ігоря Бурбаса, гравець і надалі продовжує перебувати поза командою і не отримуватиме зарплату.

Читайте також: "Фінансові умови клуб не виконує". Селезньов не отримує зарплату після відсторонення з "Колоса"

Президент "Колоса" Андрій Засуха пояснив позицію клубу щодо ситуації, яка трапилася із нападником. В інтерв'ю YouTube-каналу "Вацко Light" очільник клубу зазначив, що незадоволений постійними інтерв'ю гравця із поясненнями інциденту, однак наголосив: умови по контракту із ним виконуються у повній мірі.

  • Про запрошення Селезньова

"Це було про футбол. Я взагалі не думав, що він наробить стільки галасу. Прийде собі людина, пограє. Прийшли до мене ЛисицькийВіталій Лисицький, спортивний директор "Колоса" з Костишиним, кажуть: "Хочемо взяти Селезньова". Кажу: "Хочете - беріть". Ні, [це не моя ініціатива була його брати].

"Вони мені сказали, що у Селезньова закінчується контракт у Туреччині, і що він хоче до нас, але дорого [коштуватиме]. От тут мені було цікаво, наскільки дорого. Пройшло 3 місяці, я й забув про того Селезньова. Знову вони [Лисицький з Костишиним] з цією темою. Кажуть: "Хочемо Селезньова". Я їм: "Кажу ж, беріть". "Але він хоче з вами зустрітитися, приїде до вас завтра і хоче зустрітитися". Сказав, що хай приїжджає".

"Зустрівся із ним на стадіоні. Кажу йому: "Ми через півроку з тобою знову зустрічаємося, гроші чималі, я тобі кажу, залишаєшся ти в клубі чи ні. Потрібно розуміння, чи корисний ти, чи ні". Домовилися [з ним щодо цього]".

  • Про позицію "Колоса" та Селезньова

"Я не хотів йому псувати життя і щось говорити. Якщо я почну ходити і розповідати, що він там щось неправильно робив у клубі чи чому він поїхав із Туреччини - це ж буде неправильно. Мені всі ставили запитання: "За що", "Нащо". Я ж після того, як він звідти [з Туреччини] повернувся, сказав: "Женя, давай спільно заявимо, що ти приїхав додому за сімейними обставинами. Ти більше не даєш ніяких інтерв'ю, не роздуваєш і не робиш те, що робиш за допомогою ЗМІ, і потім спокійно йдеш у команду, говориш із хлопцями, що тобі подобається або ні, з тренером. І будемо цю ситуацію приводити до зрозумілого завершення". Як бачите, цього не сталося".

"Про порушника режима і алкоголіка сказав тільки Женя. Ні я, ні один представник "Колоса" ніде не сказав про алкоголь, порушення режиму або про те, що ми відправили його з навчально-тренувального збору по якийсь причині. Женя почав бігати по всім блогерам, махати довідкою і казати, що він чистий. При чому тут я? Що він хоче мені довести?"

"Сказав йому: "Сиди тихенько і давай вирішимо питання. Повернуться всі зі зборів, сядемо і з'ясуємо, у чому проблема". Він приїхав і почав переді мною махати довідкою, кажу йому: "Спокійно, зараз приїдуть люди і все тобі скажуть". Приїхав Лисицький і все йому розсказав. Він не погодився. Сказав йому: "Женя, піди до тренера, до команди, поговори з ними". Так він що зробив - вийшов у прямий ефір [програми Великий футбол]. Він вибачення попросив? Як можна говорити про щось із людиною. Ми говоримо із людиною про одне, а він робить інше".

  • Про відношення команди до коментарів Селезньова

"Не дуже. Я з ними говорив. Це нікому не подобається. Всі до нього ставилися із розумінням, зірковий, нема питань. Але коли розпочинається, що [він говорить] "особиста неприязнь Костишина" - яка особиста неприязнь? Він відноситься до всіх однаково, а Селезньов побачив для себе таке. Хлопцям це не сподобалося. У нас із Женею хороші відносини, але він образив тренера своєю поведінкою".

"Коли я сів із Женею поговорити після 3-4 його відео, сказав: "Давай закінчимо шоу і почнемо нормально працювати. Зараз переговорю із Русланом [Костишиним], він охолоне, а ти зробиш все, як у нас прийнято в клубі. Будеш грати у футбол і все буде нормально". Він погодився, але потім все пішло, як пішло".

  • Чи хотів позбутися Селезньова раніше

"В грудні сказав Костишину: "Давай із ним будемо прощатися. Це ж не футбол, ми ж можемо когось взяти, щоб грати у футбол". А він мені каже: "Ні, він зараз після зборів, побачимо".

"Я його тричі хотів відправити за півроку. Вони [Костишин і Лисицький] мене умовляли його взяти. У нього не все так складалося, як мені хотілося. Лише під кінець у нього почало щось вимальовуватися. І Костишин каже: "Ну ось гра, він бачить поле". Він вміє грати у футбол. Кажу: "Залишайте". А потім я чую про змову у команді, ліквідацію Селезньова".

  • Чи виконується контракт перед Селезньовим

"Виконую перед ним свої фінансові зобов'язання і те, що прописано у контракті. Це були мої ризики, і я знав, що беручи такого футболіста до себе в команду, мене попереджували, що таке може бути. Це була моя відповідальність, відповідальність тренера і спортивного директора. Ми платимо йому офіційну зарплату".

Відсторонення Євгена Селезньова: хронологія подій

Що відомо

  • До ковалівців 35-річний нападник приєднався у міжсезоння на правах вільного агента. Договір "Колоса" із Селезньовим чинний до кінця сезону.
  • За "Колос" Селезньов зіграв у першій частині сезону 12 поєдинків, відзначившись 5 м'ячами (всі - з пенальті).
  • "Колос" після 19 матчів займає шосте місце в турнірній таблиці УПЛ з 29 очками.
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт